عقارات للبيع في سيتي جيت, صفحة 20

1,394 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف نوم متشطبه بالكامل - بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بدون اوڤر متشطبةو افضل لوكيشن ڤيو لاندسكيب

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا في سيتي جيت من شركة ديار القطرية

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    4

    ٤٨٠ متر مربع

    ٧٠٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو للبيع في سيتي جيت جاهزة للسكن ديار القطرية

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سيتي جيت - باقل من سعر السوق

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٤٦٠ متر مربع

    ٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في سيتي جيت لوكيشن مميز

    KAMF logo image

3

    4

    ٢٩١ متر مربع

    ٩٩٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باميز فيو للبيع شقه متشطبه بسيتي جيت واقساط ل 10س.

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه بنيو كايرو بمقدم 5% علي اللاجون .

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٨٧٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر بسعر وموقع مميزين في سيتي جيت

    why solutions logo image

3

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع استلام فوري باقل سعر

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نموذج ال386 متر بحري بسعر مغري استلام 2026

    Spade consultancy logo image

6

    7+

    ٣٨٦ متر مربع

    ٦٩٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٩٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مديل قريب من الجامعه الامريكيه

    Empire real estate and investment logo image

3

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ٣٧٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع صف أول جولف في سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

6

    7

    ٧١٤ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو بموقع مميز للبيع في سيتي جيت التجمع الخامس

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٨٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مميزة في كمبوند سيتي جيت مرحلة garnet

    Spade consultancy logo image

5

    4

    ٤٢٥ متر مربع

    ٨٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    386م للبيع ف سيتى جيت للبيع بموقع مميز وجاردن كبير

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٣٨٦ متر مربع

    ٩٥٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٧٬٧٦٦٬٦٢٦ جنيه

    في سيتي جيت فيلا صف اول جولف بسعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

6

    7

    ٦٨٢ متر مربع

    ١٢٨٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للاستلام في سيتي جيت –

    Next Door Consultancy logo image

4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب سيتي جيت 10% مقدم على 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٦٩ متر مربع

    ١٠٠٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو جولف مع تراس واسع - بالتقسيط متشطبة علي 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٨١ متر مربع

    ٦٠٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع باقل سعر سيتي جيت و احلي فيو ..

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ٨٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بالتقسيط على 4 سنوات فيو الجولف ..

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ١٢٣٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية كاملة التشطيب على 10 سنوات في city

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطة للبيع باقل مقدم استلام ٢٠٢٧

    Spade consultancy logo image

5

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٣٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة علي الجولف والبحيرة متشطبة بمقدم 5%فقط

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٢٥٨ متر مربع

    ١٤٣٬٤١٠ جنيه/متر مربع