عقارات للبيع في جادى ريزيدنس

29 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٤٬٢٤٢٬١٠٠ جنيه

    شقة بسعر مميز في Jadie -ادفع مقدم صغير و قسط

    Premium Homes logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٦٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نصف تشطيب للبيع بأقل سعر في التجمع

    Key Point for real estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٣٥٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬١٢٢٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه بجوار الجامعه الامريكيه وهايد بارك

    Roots Real Estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف بأفضل سعر وفيو وخصم كبير في حاله الكاش

    Falcon for Real Estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن للبيع بقسط شهري 22الف بالتجمع الخامس

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • جادي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٤٠٠٬٠٤٣ جنيه

    خطة السداد: 45
    المطور العقاري
    Concrete Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الثالث,جادى ريزيدنس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬١٨٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن للاستثمار بسعر لقطه بجوار AUC بقسط8س

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٣٣٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم في الاندلس دقايق من هايد بارك بمقدم5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٤٤٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بجوار هايد بارك بالتجمع بأقل سعر+قسط8سنين

    Roots Real Estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٥٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للاستثمار بجوار الـ AUC بالتجمع بمقدم155ألف

    Roots Real Estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٧٣٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن بأقل سعر لمحبي الاستثمار بجوار AUC

    Roots Real Estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٤٩٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للاستثمار بأقل سعر بجوار AUC بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٠٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بأقل سعر للمتر بالتجمع بأقساط 10س

    Roots Real Estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٤٤٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه للاستثمار بجوار AUC وبأقساط علي10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع بجوار الجامعه الامريكيه بقسط8سنين

    Roots Real Estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3نوم برايم لوكيشن بجوار AUC بالتجمع وبمقدم 5%

    Roots Real Estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم برايم لوكيشن بجوار AUC بالتجمع وبمقدم 5%

    Roots Real Estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم لقطه بجوار الجامعه الامريكيه وبمقدم250ألف

    Roots Real Estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم بسعر الطرح الجديد فىJadie بالتجمع بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بأميز لوكيشن بالتجمع بجوار AUC بتسهيلات8سنين

    Roots Real Estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم بجوار AUC بالتجمع الخامس بأقل سعر ومقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه استثماريه بجوار الـ AUC بمقدم تعاقد 160ألف فقط

    Roots Real Estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٣١٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بسعر لقطه بجوار الـAUC+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجوار الجامعه الامريكيه للبيع بتقسيط علي10سنين

    Roots Real Estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن بأقل سعر بجوار AUC مباشرة+10%مقدم

    Roots Real Estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٤١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بجاردن34م بسعر لقطه بجوار الAUC بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٦٩٬٨١٣ جنيه/متر مربع

2