عقارات للبيع في الحي الثالث غرب, صفحة 4

86 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210م واجهة بحرى دقيقة لتراس مول تقسيط

    بيتي للمقاولات logo image

    شارع الواحة, المجاورة الرابعة, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٣٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا عائلية مميزة للبيع في مدينة الشروق

    RE/MAX 1st Choice logo image

    لؤلؤة الشروق, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق في ارقي مناطق الشروق

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الشروق متشطبة 155م ا

    Smartex logo image

    المجاورة الخامسة, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع الترا سوبر لوكس بالحي التالت غرب ارضي

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع _ استلام فوري _ تسهيلات في السداد

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165م بحري بارقى احياء فيلات الشروق تقسيط

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ١٧٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في كمبوند هليوبوليس ريزيدنس

    Creative Real Estate logo image

    هليوبوليس ريزيدنس, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة داخل كمبوند

    Hope Real Estate logo image

    وادي الربيع, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٥٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع ريسيل في ديفينا جاردنز - الشروق

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ديفينا جاردنز, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالحياة ريزيدنس الشروق/حمام سباحه خاص/متشطبة

    Gold Real Estate logo image

    الحياة ريزيدنس, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٦٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع