عقارات للبيع في النزهة, صفحة 8

882 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م سوبر لوكس صلاح سالم - شيراتون

    Envigo Real Estate logo image

    شارع الحسن, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٢٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأقل سعر في شيراتون جاهزة للمعاينه بقسط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه( 176م _ استلام فورى _ تشطيب VIP) بمقدم 10%

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بجوار سيتي سنتر الماظه بشيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    فالورى, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ١ متر مربع

    ٦٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة ٢٠٠ متر في عمار ابن ياسر

    Good Deals logo image

    شارع عمار بن ياسر, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٢٨٣٬٢٠٠ جنيه

    شقه بأقل سعر في أيزولا شيراتون بجانب النادي الأهلي

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٥٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة استلام فوري بخصم الكاش او متاح تقسيط

    Z Investments For Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٤٨٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٦٤٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك شقتك في كومباوند متكامل بجانب نادي وادي دجله

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 176م للبيع في ستودا,شيراتون استلام فوري متشطبه

    Z Investments For Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٥١٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٥٥٬٦٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشن في أفضل الكومباوندات بشيراتون

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في مساكن شيراتون

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    4

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٤١٣٬٢٠٠ جنيه

    أمتلك شقتك المثاليه في أيزولا شيراتون بأقل سعر

    Impact Investments logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بخصم للكاش 34%بالتقسيط في شيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكسvip استلام فوري بجوار المطار و شيراتون متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٢ متر مربع

    ٧٠٬٢٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن بخصم للكاش 34% استلام فوري ومتشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في شيراتون 138م متشطبه سوبر لوكس

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٧٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٨٣٬٦٠٠ جنيه

    شقتك في إيزولا شيراتون بخصم 48% وتقسيط يناسبك!

    Kayan El Aqaria logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل , علي المفتاح , علي طريق السويس

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٧٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مليون بس !! تشطيب كامل هاي اند استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين و استلم فوري جاهزة ع المفتاح فيو مميز جدا

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٢٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقة تسليم فوري متشطبة امام سيتي سنتر ألماظة

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيب كامل شقه جاهزه للسكن (بخصم 34%) فى استودا

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٠٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في مربع الوزراء في شيراتون متشطبه في فيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع سيد زكريا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ف كمبوند ايزولا شيراتون للبيع150م

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورًا بتشطيب فاخر بـ10% و 10 سنين

    Corporate Deals logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٥٬٣٦٢ جنيه/متر مربع