عقارات للبيع في النزهة, صفحة 34

881 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    باسعار زمان امتلك شقتك فى قلب شيراتون بفيو لاجونز

    New Home for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٣٩٬٩٩٩ جنيه

    الحق فرصة السنة و احجز شقتك باقل سعر في شيراتون

    New Home for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٩٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لوكس للبيع – شارع عبد الحميد بدوي

    Better Estate Investment logo image

    شارع عبد الحميد بدوي, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع – شارع عبد الحميد بدوي

    Better Estate Investment logo image

    شارع عبد الحميد بدوي, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    5

    3

    ٥٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – مصر الجديدة، هيليوبوليس

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    ميدان هليوبوليس, ميدان هليوبوليس, النزهة, القاهرة

    4

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمار بن ياسر 250م الظور الثاني سوبر لوكس مبانى 89

    Home Sweet Home RE logo image

    شارع عمار بن ياسر, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر جاهزة للمعاينة و الاستلام على الفرش خصم 34%

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٩٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 190م للبيع مطلة على عبد الحميد بدوي

    Good Deals logo image

    شارع عبد الحميد بدوي, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة حديثة بموقع متميز في مصر الجديدة

    Good Deals logo image

    شارع احمد رمزي كساب, ميدان التجنيد, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 200م تصلح سكني أو إداري بمصر الجديدة

    Good Deals logo image

    شارع الشيخ أحمد إبراهيم, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك شقة فاخرة بفيو مفتوح رائع

    العقارية جروب logo image

    شارع عبد الرحمن الرفاعي, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في القاهرة شارع الحجاز الرئيسي 200م دور3

    Dk REAL ESTATE logo image

    مستشفي هيليوبوليس, ميدان هليوبوليس, النزهة, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع – النزهة الجديدة

    Better Estate Investment logo image

    النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٩٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ببيع شقتي بالتقسيط في كمبوند بشيراتون بفيو بحري

    New Home for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٣٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ببيع شقتي بنص السعر بشيراتون كاملة المرافق

    New Home for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاول مرة شقة للبيع بدون مقدم بشيراتون فيو بحري

    New Home for Real Estate logo image

    روك يارد, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    ببيع شقتي بنص السعر بشيراتون كاملة المرافق

    New Home for Real Estate logo image

    روك يارد, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 330م للبيع بشارع الحجاز الرئيسي

    Good Deals logo image

    ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    4

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بمقدم 2,300,000 على طريق السويس دايركت

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١١٬٦١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مساكن شيراتون صقر قريش

    Better Estate Investment logo image

    شارع صقر قريش, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالنزهه الجديده

    Sky Iconic Real Estate logo image

    النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ٢١٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبة 190م استلام فوري في مصر الجديده

    Eureka Real Estate logo image

    شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فرصة استثمار و سكن في نفس الوقت باقل سعر ف شيراتون

    New Home for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة هتمتلك شقة بنص السعر في كمبوند

    New Home for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    لفترة محدودة هتمتلك شقة بنص السعر كاملة المرافق

    New Home for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع