عقارات للبيع في النزهة, صفحة 31

882 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٦٬٦٩٩٬٩٩٩ جنيه

    بدون مقدم شقة لقطة للبيع بشيراتون فيو لاند سكيب

    New Home for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٣٬٥٩٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 250م , موقع متميز- هاي سوبر لوكس

    Envigo Real Estate logo image

    شارع عبد العزيز فهمي, ميدان تريومف, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    دقيقة للمطار - Trible View - استلام فوري بـ 980ألف

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٤٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 163م سوبر لوكس ب القرب من شارع الحجاز

    Envigo Real Estate logo image

    ميدان ابو بكر الصديق, ميدان التجنيد, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٦٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 190م للبيع في مساكن شيراتون بحصة أرض

    Creative Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري تشطيبHigh End بمقدم 880ألف دقيقة للمطار

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٦٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة ٣ غرف في مصر الجديدة ٣٦٢م

    Good Deals logo image

    شارع عبد الحميد بدوي, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٣٦٢ متر مربع

    ٢٦٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه بمليون! 130م + جاردن 50م | استلام حالًا متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فورى للبيع متشطبه بالعفش والتكيفات شيرتون

    إبداع logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 215م + روف 350م بعبد العزيز فهمي

    Good Deals logo image

    شارع عبد العزيز فهمي, ميدان هليوبوليس, النزهة, القاهرة

    5

    3

    ٥٦٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل تقسيمة شقة 173م متشطبة استلام فوري فيو بحري

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٧٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 28

    دوبلكس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 350م فخم بجراج ورووف خاص – مصر الجديدة

    Good Deals logo image

    شارع عبد العزيز فهمي, ميدان هليوبوليس, النزهة, القاهرة

    3

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٦٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في شيراتون شقة للبيع بالتقسيط اللي يناسبك

    New Home for Real Estate logo image

    روك يارد, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210م للبيع بمصر الجديدة – موقع مميز

    Good Deals logo image

    شارع الشيخ علي عبد الرازق, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع متشطبة بالتكييفات في شيراتون

    Held Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٩٣٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كمبوند متشطبة بالتكييفات في شيراتون

    Held Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مرخصة نشاط اداري على جسر السويس الرئيسي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع جسر السويس, النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة للبيع في شيراتون متشطبة بالتكييفات

    Held Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ٩٧ متر مربع

    ١١٠٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كمبوند في شيراتون متشبطة بالتكييفات والمطيخ

    Held Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٩٢ متر مربع

    ١٠٧٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كمبوند متشطبة بالتكييفات والمطبخ في شيراتون

    Held Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١٠١٬٥٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 275م نصف مفروش بأوشن بلو

    Good Deals logo image

    أوشن بلو هليوبوليس‭, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع – شيراتون، المنطقة السادسة

    Good Deals logo image

    شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٥٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 205م للبيع فاخرة بموقع مميز بالنزهة الجديدة

    Good Deals logo image

    النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٦٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٣٨٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر ف شيراتون شقة للبيع بالتقسيط بفيو بحري

    New Home for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بالتقسيط فى قلب شيراتون المطار

    New Home for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٣٠٤ جنيه/متر مربع