عقارات للبيع في النزهة, صفحة 30

882 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم خلال سنه شقه ارضي بجاردن في شيراتونقسط8سنين

    Roots Real Estate logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم 178متشطبة بـ1,100 امام المطار

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في برايم لوكيشن متشطبة استلام فوري مساحة 138م

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,500,000 =شقة 242م + حديقة استلام فوري - متشطبة

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٢ متر مربع

    ٦٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بإطلالة بحرية بانورامية في قلب شيراتون

    clear scope logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    باعلي عائد و باقل سعر امتلك شقتك بدون مقدم

    New Home for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٤٤٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بدون مقدم والباقي حسب مقدرتك بشيراتون

    New Home for Real Estate logo image

    روك يارد, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٤٤٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    اتعاقد بدون مقدم وامتلك شقتك بالمرافق فيو لاندسكيب

    New Home for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٤٤٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر في شيراتون شقة للبيع بالتقسيط بفيو بحري

    New Home for Real Estate logo image

    روك يارد, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٤٤٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 210 م للبيع فى شارع عمار بن ياسر- مصر الجديده

    Shield - DR3 logo image

    شارع عمار بن ياسر, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 220م للبيع في شيراتون هليوبوليس

    Good Deals logo image

    شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م² للبيع في شيراتون، ٢ نوم، ٢ حمام

    Good Deals logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بمربع الوزراء – شيراتون

    Good Deals logo image

    شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 138م بحديقه للبيع بخصم 34% استلام فوري - ستودا

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٩٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة فندقيه متشطبه بالكامل في قلب الشيراتون

    Catchers investment logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ٦١ متر مربع

    ٩٦٬٧٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةRTMمتشطبه بالكامل تشطيب فندقي 5 دقايق من المطار

    Catchers investment logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٨٩٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب فندقي للبيع في شيراتون5 دقايق من المطار

    Catchers investment logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه متشطبه بالكامل High-end بالشيراتون

    Catchers investment logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في اميز لوكيشن في الشيراتون

    Catchers investment logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,000,000= استلم فوري Trible View + تشطيب High End

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٥٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في قلب شيراتون دقايق من المطار

    Catchers investment logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٨٢٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في قلب شيراتون في كمبوند جاهز المعاينة

    Catchers investment logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٢٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للمعاينة متشطبة بالتكييفات في شيراتون

    Catchers investment logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٨١ متر مربع

    ١٠٣٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1مليون = شقه في شيراتون 138م متشطبه استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٥٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفترة محدودة امتلك شقتك بنص السعر في شيراتون

    New Home for Real Estate logo image

    روك يارد, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع