عقارات للبيع في النزهة, صفحة 27

882 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة138م بحديقة متشطبة RTM فيو خيالي ع central park

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 176م متشطبة RTM فيو خيالي ع central park

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٢٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٬٤٧٠٬٢٠٠ جنيه

    شقة فندقية استلام سنه في قلب شيراتون المطار بسعر

    كمبوند اي شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٤٣٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس استلام فوري متشطبه بشيراتون بمقدم 10% فقط

    Roots Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٢ متر مربع

    ٤٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 185م للبيع في النزهة الجديدة

    Remax Style logo image

    النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم بدون مقدم وبأقل سعر بشيراتون مصر الجديدة

    Roots Real Estate logo image

    روك يارد, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٥٦٬١٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 85م بأقل سعر بـRock Yard وبالتقسيط علي 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    روك يارد, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف تسليم فوري متشطب فـ ستودا مصر الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٥٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 150م للبيع بمنطقة النزهة الجديدة

    Remax Style logo image

    النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 176م متشطبة RTM فيو خيالي ع central park

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٢٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م مع للبيع بالقرب من ميدان تريومف

    Good Deals logo image

    شارع عدلي كفافي, ميدان سانت فاطيما, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م تشطيب كامل للبيع بموقع مميز بمصر الجديدة

    Good Deals logo image

    شارع محمد كامل حسين, النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين و استلم فوري جاهزة ع المفتاح شقة ب جاردن تحفة

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزه للمعاينة متشطبة بالتكييفات-شيراتون

    Point Mark For Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه 2نوم في Rock Yard بشيراتون بمقدم10%فقط

    Roots Real Estate logo image

    روك يارد, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3نوم مبنيه استلام 2026 بشيراتون مصر الجديدة

    Roots Real Estate logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى تقسيط 10سنين بدون فوائد تشطيب كامل

    Roots Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٥٠٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٤٣٬١٨٦ جنيه

    تشطيب كامل + استلام فوري ع طريق السويس شيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬١٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن بخصم كبير في شيراتون في شارع الصاعقه

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٥٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٥٩٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 3غرف في شيراتون بالتقسيط (بخصم كبير)

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٦٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه دابل فيو في شيراتون المطار-جاهز للمعاينه-بخصم

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٧٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن كبيره فيو مميز-بالقرب من سيتي سنتر-بخصم

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٢٤٥٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه دابل فيو-شارع الصاعقه في قلب شيراتون بخصم

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالنزهه الجديده شطيب الترا سوبر لوكس

    Digital State logo image

    شارع عز الدين محمد عطية, النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالنزهه الجديده شطيب الترا سوبر لوكس

    Digital State logo image

    شارع عز الدين محمد عطية, النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع