عقارات للبيع في ميدان الحجاز

74 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيغ 230م بانوراما حديقه خلف الكليه الحربيه

    متصدر

    Experience Real Estate logo image

    شارع عمار بن ياسر, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 400م دور كامل بموقع متميز بمصر الجديدة

    Good Deals logo image

    شارع المنتزه, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية لشقة راقية بتشطيب جديد وموقع ممتاز

    العقارية جروب logo image

    شارع عبد الحميد بدوي, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لسرعة البيع شقة فاخرة دور كامل فيو حديقة مميز

    العقارية جروب logo image

    شارع عمار بن ياسر, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة197مترللبيع بمصر الجديدة بالقرب من ميدان الحجاز

    clear scope logo image

    ميدان الحجاز, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٧ متر مربع

    ٣٠٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200 متر للبيع في شارع الحجاز مصر الجديدة

    clear scope logo image

    ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Hot Deal – شقة 150م للبيع خلف قسم النزهة مع جراج

    clear scope logo image

    ميدان الحجاز, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في قلب هليوبوليس - موقع حيوي متميز محمد فريد

    متصدر

    Better Estate Investment logo image

    شارع محمد فريد, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة سكنية متكاملة للبيع في مصر الجديدة موقع حيوي

    Better Estate Investment logo image

    شارع عبد الحميد بدوي, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    5

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة ٢٠٠ متر في عمار ابن ياسر

    Good Deals logo image

    شارع عمار بن ياسر, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شارع عمار بن ياسر – مصر الجديدة -

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عمار بن ياسر, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – موقع مميز جدًا بمصر الجديدة

    RE/MAX 1st Choice logo image

    شارع عمار بن ياسر, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 220م -2015 بشارع عبدالحميد بدوى مصر الجد

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عبد الحميد بدوي, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م سوبر لوكس

    Envigo Real Estate logo image

    شارع مصطفي مختار, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مصر الجديدة شارع عمار بن ياسر

    Property Network logo image

    شارع عمار بن ياسر, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف فى ميدان انس ابن مالك بالمهندسين.

    Royal Home logo image

    شارع انس بن مالك, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م - مستشفى هليوبوليس بالمطبخ والتكييفات

    Good Deals logo image

    شارع عبد الحميد بدوي, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 200م للبيع مصر الجديدة متفرع من شارع محمد

    Better Estate Investment logo image

    شارع محمد فريد, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110م للبيع ميدان الحجاز مصر الجديدة متشطبة

    Good Deals logo image

    ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 197م بحري شارع ابن ماجد من شارع الحجاز

    Good Deals logo image

    شارع ابن ماجد, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٧ متر مربع

    ٢٩٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مسجلة بمساحة واسعة في شارع الحجاز

    Good Deals logo image

    ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة كاملة الدور بميدان الحجاز

    Good Deals logo image

    ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢٨٧ متر مربع

    ٢٧٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة ٢٥٠م للبيع بالقرب من الكلية الحربية

    Good Deals logo image

    شارع عمار بن ياسر, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 230م سوبر لوكس ميدان الحجاز مصر الجديد

    Envigo Real Estate logo image

    شارع محمد محمود عزت, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٩٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 230 متر للبيع في مصر الجديدة

    Good Deals logo image

    شارع محمد محمود عزت, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٢١٧ جنيه/متر مربع