عقارات للبيع في شيراتون المطار, صفحة 18

691 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ٦٬٨٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة ستودا شيراتون 138م مقدم 5% قسط 10 سنين

    Selection Code logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٩٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم في Rock Yard بشيراتون بسعر لقطه وقسط8سنين

    Roots Real Estate logo image

    روك يارد, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٣٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فورى أول سكن مقدم1.2مليون-8م كاش

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٧٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه قسط ع 10سنين كومباوند ستودا

    GCR Developments logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ١١٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان شقة بجاردن في ستودا شيراتون بقسط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٤٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 176م استودا شيراتون فوري متشطبة قسط 10سنين

    Selection Code logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 193م متشطبة RTM فيو خيالي ع central park

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٧٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين الان شقتك بأميز لوكيشن بشيراتون بأقساط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع موقع مميز مساكن شيراتون شيراتون

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٤١٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ِشقه جاهزه للاستلام متشطبه فى ستودا شيراتون Stoda

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري ع المفتاح بتشطبات كامله بالتكيفات و المطبخ

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٤٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٦٩٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه غرفتين بقسط8سنين في روك يارد بشيراتون

    Roots Real Estate logo image

    روك يارد, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٣٨٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    لاول مرة في شيراتون شقه 2نوم في روك يارد بقسط8سنين

    Roots Real Estate logo image

    روك يارد, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة متشطبة باقل سعر 3 غرف في الجار شيراتون

    Z Investments For Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٨٤٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمطبخ والتكييفات في شيراتون بخصم 15%

    Z Investments For Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٧٠٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مكيفة في كمبوند الجار شيراتون علي طريق السويس

    Z Investments For Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بكمبوند الجار شيراتون قرب المطار

    Z Investments For Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ والتكييفات في كمبوند الجار

    Z Investments For Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٨٤٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 176م متشطبة RTM فيو خيالي ع central park

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٢٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري للبيع بالتقسيط علي 10 سنين

    Property Hills Star logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٨٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ والتكييفات برايم لوكيشن قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط علي 7 سنين بأقل مقدم 10%

    Held Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤٦٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك الفندقية علي ارض الواقع في فالوري شيراتون

    Adviser Real Estate logo image

    فالورى, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٩٦٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية متشطبة + تكيييفات في فالوري شيراتون

    Adviser Real Estate logo image

    فالورى, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ١٠٣٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة بجاردن متشطبة قرب مطار القاهرة

    Property Hills Star logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٩٬٨٥٥ جنيه/متر مربع