عقارات للبيع في شيراتون المطار, صفحة 16

691 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم640الف ف كمبوند الجار ع طريق السويس

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,000,000= استلم فوري Trible View + تشطيب High End

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٥٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بخصم 34% أو مقدم 940 ألف - شقة 138م

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٦٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطب بمقدم 10% والباقي علي 10سنوات

    Sweet Home Realestate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه جاهزة للسكن بشيراتون بقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٠٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 176م متشطبة RTM فيو خيالي ع central park

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٢٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 193م متشطبة RTM فيو خيالي ع central park

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٧٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة138م بحديقة متشطبة RTM فيو خيالي ع central park

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بخدمة 5 STAR + تشطيب Luxury بالتكيفات

    Falcon for Real Estate logo image

    شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شيراتون قريبة من فندق راديسون 120 متر

    AKARKOM R logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شيراتون 150م الدور الأول بعمارة حديثة

    AKARKOM R logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٨٣٬٦٠٠ جنيه

    وحدتك في إيزولا شيراتون بأنظمة سداد مريحة وخصم كاش

    Kayan El Aqaria logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٤٤٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة بكمبوند ROCK YARD بشيراتون بقسط 8سنين

    Roots Real Estate logo image

    روك يارد, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بـ 3,300,000 - خدمـة 5 Star فندقيـة

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 3غرف متشطب بمقدم1.900.000أوكاش5.200.000

    Property Hills... logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١٢٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بـ 1,450,000- تشطيب Luxury - واجهة بحري

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٩٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم 178متشطبة بـ1,100 امام المطار

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن جاهزه للمعيشه و متشطبه في ستودا شيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٥٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بشيراتون دقايق من سنتر الماظه بقسط 8سنين

    Roots Real Estate logo image

    روك يارد, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس جاهزة للسكن بتشطيب لوكس بشيراتون قسط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٢ متر مربع

    ٧٤٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 193م متشطبة RTM فيو خيالي ع central park

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٧٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للمعاينةشقة للبيع متشطبةبالتكيفات فى شيراتون

    Step One Real Estate logo image

    فالورى, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى شقة للبيع متشطبة بجوارسيتى سنتر الماظه

    Step One Real Estate logo image

    فالورى, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بجاردن في اميز كمبوند في مصر الجديده باقل سعر

    Impact Investments logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بقلب شيراتون امتلك شقة في كمبوند إيزولا باقل مقدم

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع