عقارات للبيع في اب تاون كايرو, صفحة 30

964 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٥٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلة على ملعب الغولف مباشرةً - تشطيب كامل

    رابح للتسويق العقاري logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    6

    ٤٧٢ متر مربع

    ١١٤٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب مميز- استلام فوري - بموقع متميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3نوم بأكبر مساحه حديقه 420م بالوكيشن مميز

    ERE logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ١٣٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3ادوار بمساحه 667م متشطبه بالكامل 4غرف ماستر

    ERE logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    5

    ٤٧٢ متر مربع

    ٢١١٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٩٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في اب تاون كايرو اول صف جولف

    New Avenue Real Estate logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    5

    ٤٥٩ متر مربع

    ٢١٧٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣١٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة للبيع في اب تاون كايرو | التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ١٤٢٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس بفيو مميز علي حديقه بمساحه 310 متر مباني

    ERE logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٣١٠ متر مربع

    ١٠١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحه 4غرف تالت صف جولف بسعر مميز

    ERE logo image

    البا عليا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ٢٠٣٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 2نوم للبيع في اروروا بفيو مميز علي القاهره

    ERE logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٥٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين بأكبر مساحه ارض للبيع بالوكيشن و سعر مميز

    ERE logo image

    اليفا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ١١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين 320م تشطيب خاص ببرجولات وجلاس هاوس للبيع

    ERE logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١١٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ومجهزة بالكامل للبيع ف اب تاون كايرو

    New Avenue Real Estate logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بتشطيبات مميزة و حمام سباحة خاص للبيع

    Master Mind Real Estate Services logo image

    رينا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦١٬٥٨٨٬٥٢٩ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل للبيع مع اقساط حتى 2030

    Master Mind Real Estate Services logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٢٤١٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٧٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة في اب تاون فيو مميز و بسعر لقطة لسرعة البيع

    Boundless For Real Estate logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٥٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٥٦٣٬٦١٥ جنيه

    شقة متشطبة علي فيو جولف باقل سعر فالسوق بحري

    Egypt Best Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٩٨٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع موقع مميز في ليفانا 472 متر مربع

    VERKKINS logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٤٧٢ متر مربع

    ١١٦٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول على الجولف في ترينسيا اب تاون كايرو

    VERKKINS logo image

    ترينسيا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    6

    ٥٠٥ متر مربع

    ٤٩٥٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحة خاص ومساحة ارض واسعة

    VERKKINS logo image

    رينا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    6

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ١٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز 5 غرف 460 متر في ليفانا للبيع

    VERKKINS logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    5

    ٤٦٠ متر مربع

    ١٩٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٤٢٬١١٨٬١٢٢ جنيه

    فيلا بنتهاوس مميزة في هيلتوب بأٌقساط حتى 2029

    VERKKINS logo image

    فيلات هيلتوب جولف, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٤ متر مربع

    ١٢٩٬٩٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٩٢٬٨٣٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في ذا بيك بأقساط حتى 2032 للبيع 354 متر مربع

    VERKKINS logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٤ متر مربع

    ٢٦٢٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن مطبخ وتكييفات للبيع في أب تاون كايرو

    Treasure Real estate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٩٨٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في رينا اب تاون كايرو 400 متر موقع مميز

    VERKKINS logo image

    رينا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 365 متر للبيع في اب تاون كايرو البا سبنديا

    VERKKINS logo image

    ألبا سبينديا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٥ متر مربع

    ٢٠٥٬٤٧٩ جنيه/متر مربع