عقارات للبيع في اب تاون كايرو, صفحة 29

964 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ببيزمنت، في موقع مميز جدًا وإطلالة

    Egypt Best Properties logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    7

    7

    ٦٧٠ متر مربع

    ١١١٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول على الجولف، موقع مميز جدًا للبييع

    Egypt Best Properties logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بتشطيب بريميوم على البحيرة مباشرة للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع مميزة 3 غرف في التو 260 متر مربع

    VERKKINS logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٠٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 225 متر مربع موقع مميز في فورتين جولف

    VERKKINS logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للسكن - غرفة للخادمة - تشطيب كامل

    رابح للتسويق العقاري logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    6

    ٤٧٨ متر مربع

    ٢٠٩٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٥٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلة على المسبح - موقع مميز - جاهزة للسكن

    رابح للتسويق العقاري logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ١٥٠٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - جاهز للسكن - بإطلالة على الحديقة

    رابح للتسويق العقاري logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر أقل من سعر السوق - جاهزة للسكن - موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٩١٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهز للسكن - موقع مميز - بإطلالة على الحديقة

    رابح للتسويق العقاري logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٩٤٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حديقة - جاهزه للسكن-موقع مميز للغايه

    رابح للتسويق العقاري logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للسكن - إطلالة مفتوحة - تشطيب كامل

    رابح للتسويق العقاري logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر فاخر بإطلالة على ملعب الغولف والبحيرة والمدينة

    Egypt Best Properties logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    7+

    7+

    ٧٢٠ متر مربع

    ٢١٥٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس موقع مميز، أول استخدام، بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    اليفا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٣٬٠٢٧٬٠٢٦ جنيه

    موقع مميز - بإطلالة على الحديقة - خطة دفع ميسرة

    رابح للتسويق العقاري logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٤ متر مربع

    ٢٠٦٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اعمار اب تاون كايرو-توين هاوس متشطب بالتكيفات

    Premises logo image

    اليفا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل_موقع مميز-حديقة واسعة بنظام ري آلي

    رابح للتسويق العقاري logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    3

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة مفتوحة-تشطيب كامل-جاهزة للسكن

    رابح للتسويق العقاري logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٨١٬٠٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في اب تاون لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    6

    ٧٢٠ متر مربع

    ٣٤٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في اب تاون لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٢٤٥٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع فى اب تاون كايرو

    I-Zone logo image

    ألبا سبينديا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    4

    ٤٢٠ متر مربع

    ٤٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا (توين هاوس) للبيع في اب تاون كايرو ٢٨٠م

    Circle Realestate logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في اب تاون لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل 3 غرف للبيع باقل سعر اب تاون

    Platinum Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه ريسيل في اب تاون كايرو اعمار

    ERE Investments logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ١٠٣٬١٣٩ جنيه/متر مربع