عقارات للبيع في العاصمة الإدارية الجديدة, صفحة 30

4,325 عقارات أخرى
  • 9

    فيلا

    ٢٩٬٩٩٥٬٨٦٨ جنيه

    توين هاوس في جراند فاليز, تشطيب كامل, قسط 8 سنوات

    Smart Move logo image

    ماونتن فيو جراند فاليز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١١٩٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ذا كابيتال واي موقع مميز

    KAMF logo image

    ذا كابيتال واي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ذا كابيتال واي مساحة مميزة

    KAMF logo image

2

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٨٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بقسط شهري 21,600 في اب ماونت ريزيدنس

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع متشطبة جاهزة للمعاينة

    Held Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٩٬٧١٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بسعر شقة جاهز للسكن بمنطقة الـ R7 بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    اويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ٣٠٬٨٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١١٣٬٩٧٤ جنيه

    طرح جديد لـSUD شقة في منطقة المستثمرين بسعر مميز

    Summit Real Estate logo image

    كابيتال هايتس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٤١١٬٢٠٠ جنيه

    شقه مميزة 3غ فيو لاجون مقدم10%قسط 8سنين خصم كاش30%

    Summit Real Estate logo image

    لوميا ريزيدنس, منطقة ار 7, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٥٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط علي 15س شقة غرفتين للبيع في ال R8

    متصدر

    Closer logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٠٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٥٨٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ستوديو للاستثمار في R8 بالعاصمه بقسط12سنه

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٥٢٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في العاصمه استلام سنة متشطبة كمبوند مبني

    Held Real Estate logo image

1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم للبيع متشطبة جاهزة للمعاينه فوري

    Held Real Estate logo image

3

    2

    ٢١٦ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في العاصمة متشطبة فوري

    متصدر

    Held Real Estate logo image

2

    1

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٢٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف ارضي بجاردن بمقدم 3% بالعاصمه وتقسيط12سنه

    Roots Real Estate logo image

    الوادي 8, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٦٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في العاصمه استلام فوري

    Held Real Estate logo image

1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٤٤٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزة للاستلام بسعر لقطه بالعاصمه وبقسط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٤١٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه بجاردن خاصه بنص سعرها بمقدم 980 الف فقط

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3نوم بتقسيمه مميزة بالعاصمه بالتقسيط علي12سنة

    Roots Real Estate logo image

    الجزر, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٤٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر ڤيلا مودرن في لاڤيستا سيتي استلام فوري 560م

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٦٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٣٢٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقتك بأقل سعر فى R7بالعاصمه وبقسط8سنين

    Roots Real Estate logo image

    ذا لوفت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥٣٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 190م بأقل سعر - ميد تاون سكاى, العاصمة الجديدة

    TREX logo image

    ميدتاون سكاي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٣٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 185 متر, 3 غرف للبيع فى الباتيو چيد

    TREX logo image

    الباتيو جادي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٢٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 210 م بجاردن للبيع فى كمبوند الباتيو چيد

    TREX logo image

3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 185 متر للبيع فى مشروع الباتيو چيد الراقي.

    TREX logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٥٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٩١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165 متر, 3 غرف + جاردن للبيع فى الباتيو چيد

    TREX logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١١٤٬٦٠٦ جنيه/متر مربع