عقارات للبيع في العاصمة الإدارية الجديدة, صفحة 18

4,325 عقارات أخرى
  • 12

    منزل مزدوج

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في لافيستا سيتي – العاصمة الإدارية

    SKEEP logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط شهري 15,750 جنيه فقط امتلك شقة 90م في العاصمة

    Aqar Misr logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس كلاسيك 280م للبيع في لافيستا سيتي

    SKEEP logo image

3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في لافيستا سيتي – العاصمة الإدارية

    SKEEP logo image

3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 63,600 استثمر في العاصمة الإدارية شقة 90م R8

    Aqar Misr logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • لافيردي كاسيت

    السعر عند الإطلاق:

    ١٨٬٦٨٢٬٤٧٥ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    La Verde Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,لا فيردى

    3 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقططه استوديو ارضي استلام فوري متشطب فيو مميز

    S signature logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٥٣٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للمعاينه استلام سنه بالعاصمه+قسط8س

    Roots Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تم تنزيل السعرلسرعه البيع استوديو متشطب استلام فور

    S signature logo image

1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٥٣٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بافضل سعر في البوسكو سيتي

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ٥٨٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزة للمعاينة بأقل سعر بقلب العاصمه الاداريه

    Roots Real Estate logo image

    ارمونيا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • مورايا

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٩١٧٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Edge Stone Developmnents
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,مورايا

    2 - 3 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاونهاوس كورنر في الR4 بالعاصمه بسعر اللونش

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو جادي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقتك 3غرف بسعر لقطه بـ R7 وبأقساط 12سنه

    Roots Real Estate logo image

    اويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٨٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٣٦٬١٦٩ جنيه

    شقة للبيع | ڤيو مباشر على الممشى | تشطيب كامل

    La Costa For Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣١٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو مفتوح لاندسكيب بمقدم واقساط

    Nile Real Estate logo image

    ميدتاون كوندو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل في لافيستا سيتي بنصف السعر

    Catchers investment logo image

4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • إيست تاور

    السعر عند الإطلاق:

    ١٦٬٩٠٤٬٠١٣ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Uc Development
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,منطقة الأعمال المركزيه,إيست تاور
  • 10

    شقة

    ٧٬٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بفيو لاجون وبسعر مميز في العاصمه الاداريه

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    لوميا لاجونز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٤١٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٨٥٣٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيلا فاخرة 3 طوابق برايم لوكيشن تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

4

    5

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لافيستا سيتي | استلام فوري وتشطيب قسط 8 سنين

    Selection Code logo image

3

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٢٠٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦١٧٬٤١٦ جنيه

    شقة لقطة استلام فوري متشطبة بالكامل بسعر مش هيتكرر

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٣٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري Finished بمقدم550الف تقسيط15سنة

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • دي جويا ٣

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٣٢٬٤٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Taj Misr Development
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,ديجويا 3 العاصمة الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بالسعر الافتتاحي بالـ R8 العاصمة بقسط12س

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٠٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في لا فيستا سيتي | موقع استثنائي

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع لوكيشن مميز جانب لافيستا سيتي بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة استلام فوري في La Vista City

    Selection Code logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع10% امتلك تاون هاوس متشطب استلام فوري قسط 10 س

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • ميدتاون سكاي العاصمة الادارية

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٨١٧٬٨٦٩ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Better Home Development
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,ميدتاون سكاي

    1 - 3 غرفة