عقارات للبيع في جايد بارك, صفحة 6

136 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن ومتشطبه في جادي بارك-تقسيط حتي 12س

    Roots Real Estate logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١١٩ متر مربع

    ٣١٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم جاهزة للسكن الان في جايد بارك بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن فىJADE PARKبالعاصمة بمقدم1,25%

    Roots Real Estate logo image

3

    2

    ٢١٨ متر مربع

    ٢٧٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احصل ع خصم 30%واستلم شقة 384م متشطبه ع اكبر برج !!

    Bright logo image

4

    4

    ٣٨٤ متر مربع

    ٣٠٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر ممكن شقة 182م متشطبه بفيوع البرج الايقوني

    Bright logo image

3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٠٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 384م متشطبه الترا سوبر لوكس بفيو مميز

    Bright logo image

4

    4

    ٣٨٤ متر مربع

    ٣٠٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعراستلم شقة 125م متشطبه بخصم50% بأقل اوفر !

    Bright logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة وجاهزة للاستلام بالعاصمة بمقدم 1.2%فقط

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٤٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة متشطبه بالكامل واقساط حتى 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٢٩٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احصل ع خصم55%وهتستلم شقة 232م متشطبه فيويرج ايقوني

    Bright logo image

3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ٢٨٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الان بمقدم5%وبتقسيط يصل12س هتستلم شقة 384م متشطبه

    Bright logo image

4

    4

    ٣٨٤ متر مربع

    ٣٨٬٨٠٢ جنيه/متر مربع