عقارات للبيع في جايد بارك, صفحة 5

136 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة 3غرف متشطبة بالعاصمة بمقدم 1.2% فقط

    Roots Real Estate logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا تاون هاوس متشطب بأقساط12سنه بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٧٣٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ١٨٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للسكن متشطب لوكس بالعاصمه+قسط 12سنه

    Roots Real Estate logo image

4

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ٧٤٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٦٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين جاهزة للسكن بأميز لوكيشن فى قلب العاصمة

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٨٣٬٦٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فيلا متشطبه بأميز لوكيشن بالعاصمه بـمـقـدم5%

    Roots Real Estate logo image

5

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ٧٤٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٩٬٣٨٩٬٠٠٠ جنيه

    ادفع5%واستلم شقة 990م متشطبه فيوبرج ايقوني بلتقسيط

    Bright logo image

5

    5

    ٩٩٠ متر مربع

    ٣٩٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٥٬٢٠٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس جاهز للسكن فى R3 بالعاصمة قسط 12سنة

    Roots Real Estate logo image

4

    4

    ٥٨٨ متر مربع

    ٢٥٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة ارضي بجاردن متشطبة بالعاصمة 1.2%

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٥٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 1.2% استلم شقة 4غرف متشطبة بالعاصمة قسط12سنة

    Roots Real Estate logo image

4

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ٢٧٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم لايقارن استلم شقة 191م متشطبه فيو برج ايقوني

    Bright logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٥٣٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة 692م متشطبه فيو برج ايقوني بنصف السعر !!

    Bright logo image

5

    5

    ٦٩٥ متر مربع

    ٢٨٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4غرف لقطه جاهزة للسكن فى R3 بالعاصمة بمقدم1.2%

    Roots Real Estate logo image

4

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ٢٨٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم5%شقة 191م استلام فوري متشطبه بفيو مميز !

    Bright logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٥٣٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٣٥٦٬٠٠٠ جنيه

    استفيدالان واستلم شقة 588م متشطبه ع البرج الايقوني

    Bright logo image

5

    5

    ٥٨٨ متر مربع

    ٢٦٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٧٤٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة 327م متشطبه بفيو مميز بخصم غيرمسبوق الان

    Bright logo image

4

    4

    ٣٢٧ متر مربع

    ٢٨٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فورى متشطبة فى JADIE PARK بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٨٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم ب5% شقة 216م متشطبه ف الr3 بسعرمنخفض قسط ع12

    Bright logo image

3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٧٤٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 327م متشطبه بفيو مميز بخصم غيرمسبوق !

    Bright logo image

4

    4

    ٣٢٧ متر مربع

    ٢٨٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٥٬٢٠٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطبه جاهزة للسكن الان بالعاصمه+قسط12سنه

    Roots Real Estate logo image

4

    4

    ٥٨٨ متر مربع

    ٢٥٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم أستلام فوري متشطبه بالعاصمه بتقسيط 12 سنه

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    استفيد بعروضنا احصل ع خصم واستلم شقة 380م متشطبه !

    Bright logo image

4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 4غرف جاهز للسكن فى العاصمة بمقــدم 1,2% فقط

    Roots Real Estate logo image

4

    4

    ٢٣٢ متر مربع

    ٢٨٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 215متر استلام فوري متشطبه بقسط علي 12 س

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٧٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان شقة متشطبة 220م في جيد بارك بقسط 12 سنة

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة أستلام فوري متشطبة في جيد بارك بمقدم 1,2%

    Roots Real Estate logo image

4

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٢٨٬١٩٩ جنيه/متر مربع