عقارات للبيع في جايد بارك, صفحة 4

136 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقتك متشطبه الان في جايد بارك R3 بمقدم1.2%

    Roots Real Estate logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50% استلم شقة 183م متشطبه فيوبرج ايقوني الان

    Bright logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٣١٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 4غرف أستلام فوري متشطب بالـR3 وبمقدم1.2%فقط

    Roots Real Estate logo image

4

    4

    ٥٨٨ متر مربع

    ٣٣٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم5%بلتقسيط استلم شقة 216م متشطبه فيومميز

    Bright logo image

3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بافضل سعر استلم شقة 320م متشطبه مقدم5%بلتقسيط الان

    Bright logo image

4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة220م استلام فوري متشطبة للبيع ف المقصد العاصمة

    Houseology logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري في جادي بارك بمقدم 1.2%

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ٢١٨ متر مربع

    ٦٠٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬١٤٦٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقم5%قسط هتستلم شقة 225م متشطبه فيوبرج ايقوني

    Bright logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٥٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام فوري متشطبه في R3 العاصمه قسط12س

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٢٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة للبيع ف المقصد العاصمة

    Houseology logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة220 استلام فوري متشطبة للبيع ف جيد بارك العاصمة

    Houseology logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة للبيع ف جيد بارك العاصمة

    Houseology logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٢٩٬٠٠٠ جنيه

    بسعر شقة 260م استلام فوري متشطبه بفيوبرج ايقوني !!

    Bright logo image

3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 127م للبيع - كمبوند جايد بارك - العاصمة

1

    1

    ١٢٧ متر مربع

    ٧١٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٠٬٧٦١٬٠٠٠ جنيه

    شقة137م استلام فوري للبيع-كمبوند جايد بارك-العاصمة

2

    1

    ١٣٧ متر مربع

    ٧٨٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬١١٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استلام فوري للبيع-كمبوند جايد بارك-العاصمة

استوديو

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في كمبوند جادي بارك العاصمة الادارية

    Adviser Real Estate logo image

4

    3

    ٢٤٦ متر مربع

    ٥٦٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة في جادي بارك العاصمة مقدم5%

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ٢١٨ متر مربع

    ٥٥٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالكامل بمقدم5%في جادي بارك

    Adviser Real Estate logo image

2

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٦٤٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    دوبلكس

    ٣٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس استلام فوري متشطبة بمقدم 5% في جادي بارك

    Adviser Real Estate logo image

4

    4

    ٥٨٨ متر مربع

    ٥١٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٦٩٬٠٠٠ جنيه

    بافضل عرض شقة 177م متشطبه فيوبرج ايقوني(لفترةمحدود

    Bright logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٥٦٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقتك الان متشطبة بأقل سعر بالعاصمة قسط 12سنة

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٣٣٩٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 5%بلتقسيط استلم شقة 193م متشطبه بفيومميز

    Bright logo image

3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130م متشطبه استلام فوري بالعاصمه بتقسيط 12 سنه

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 119م للبيع في Jade Park استلام فوري بقسط 12س

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ١١٩ متر مربع

    ٣١٬٠٩٢ جنيه/متر مربع