شقق للبيع في القاهرة, صفحة 71

3,810 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٨٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 178م للبيع جاهزة للسكن بتقسيط 10سنين بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند سيناريو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٧٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف بتشطيب مودرن موقع مميز - سوديك فيليت

    Rank For Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٨٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه في بالم هيلز نيو كايرو استلام قريب متشطبه بخصم

    Impact Investments logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٧٨٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 263 متر للبيع في كابيتال جاردنز فوري

    La Costa For Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ٣٠٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند سراي

    Gold Routes logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سكاي كوندوز - فيليت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في إيست تاون، مجمعات التجمع الخامس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٧٥٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٦٩٦٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه باقل سعر استلام قريب متشطبه بالكامل بخصم

    Impact Investments logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٧٨٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٢٧٤٬٠٠٠ جنيه

    أستلم خلال سنه شقه 3غرف بخصم 45% لفتره محدودة

    Roots Real Estate logo image

    سين 7, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٢٬٩٩٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب فاخر بأطلالة مميزه على حديقة

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٩٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك فيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٩٩٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 182م استلام فوري في سراي مرحلة S2 بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو Rai متشطبة للبيع في سراي فوري 164م

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٧٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارضي بحديقة خاصه 260م + 62 كمبوند غرب الجولف

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٢٢ متر مربع

    ٥٧٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة - استلام فوري للبيع في سراي - مرحلة S2

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بفيو مفتوح علي لاند سكاب للبيع-سيتي جيت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٩٥٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٦٤٬٠٠٠ جنيه

    احجز الان شقتك مع HYDE PARK بجوار Zed East بالتجمع

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 156 متر نصف تشطيب ايستاون باركس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٢٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي روف401م غير التيراس 269م للبيع في المستقبل

    S signature logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    3

    ٤٠١ متر مربع

    ٤٢٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين من ماونتن فيو في قلب الجولدن سكوير

    Falcon for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع غرفتين دابل فيو علي اكبرlake في التجمع

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٨٥٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند سراي جاهزة عالاستلام بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي للبيع فى بالم هيلز بفيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٩٩٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين 136م بجاردن في تاج سيتي استلام فوري

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٤٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل - استلام فوري للبيع بمقدم و اقساط

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع