شقق للبيع في القاهرة, صفحة 70

3,810 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز بأحدث مشروع لMountain View استلام 30-1-2029

    The Icon Real Estate logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باتيو أورو بسعر وموقع مميزين

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ِقة للبيع في كمبوند سراي مرحلة S1 125م فوري

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في فيليت بسعر أقل من الماركت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكمبوند الديار ريزدينس بالتجمع الخامس

    East House logo image

    ديار بارك, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٩٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180م في تاج سيتي استلام فوري تشطيب كامل

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ارقي مراحل الرحاب ارضي بجاردن خاص

    Dream Homes Real Estate logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الرحاب 160 متر المرحلة الثانية

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام سنتين ونصف - احجز وحدتك في Mountain View

    The Icon Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 89م بالبى6 تشطيب شركه بجوار الخدمات والاسترب

    Zone Properties . logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٤٧٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 183 متر في بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٢٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مميز جدا 155م متشطبه في كمبوند vgk

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    4 غرف بجاردن متشطبه بالكامل استلام فوري

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٩٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 132م علي طريق السويس تقسيط علي 12 سنة ومقدم 5%

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٧٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في ميفيدا بسعر و لوكيشن مميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٩١٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 195م متشطبة بالكامل لللبيع في فيفث سكوير

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في إيست تاون، مجمع التجمع الخامس السكني

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٣٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع فى كمبوند سكاي كوندوز - فيليت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٩٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن فاخرة للبيع في El Patio 7

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر شقة متشطبه بالتكيفات في قطامية بلازا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    القطامية بلازا, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر للبيع في باتيو أورو بسعر وموقع مميزين

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٥٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 179م متشطبة لوكيشن مميز في واتر واي - ذا فيوز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٦٢٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170 متر أقل من سعر الماركت في باتيو ٧ متشطبة

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات في سوديك إيستاون بأقل سعر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٨٨٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م في تاج سيتي متشطبة بالكامل فيو ليك بارك

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع