شقق للبيع في القاهرة, صفحة 21

49,557 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري بغرفة نانى - استلام فوري فيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في ليك بارك بأقل من سعر السوق

    Country For Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه فوري متشطبه بالمطبخ والتكيفات بجوار سيتي سنتر

    Impact Investments logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٨٧٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة في مصر الجديدة عمارات المروة

    Z Investments For Real Estate logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين وامتلك الان شقتك بـأقـل سـعـر للمتر بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    ستاو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٠٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • ذير

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٧٢٢٬١٨٢ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Landmark Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة في بلومفيلدز إطلالة مميزة على اللاندسكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة غرفتين بمقدم 2,7 مليون في الباتيو اورو

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٢١٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشقة في باتيو اورو لافيستا

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار النائب العام شقة للبيع اقل سعر متشطبة فوررى

    Step One Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بسعر لقطة 220 متر 3غرف التجمع الخامس نيو

    Property Hills  One logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • جادي أند بلو

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٦٨٦٬٩٨٥ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Aspect developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 4 غرفة

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع النرجس عمارات التجمع الخامس 185 متر دور

    M.S.K Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن فىJADE PARKبالعاصمة بمقدم1,25%

    Roots Real Estate logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٨ متر مربع

    ٢٧٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 178م للبيع في بريفادو استلام فوري فيو النادي

    Wall Street Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٧٧٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الان بقسط شهري=18,750 في العاصمة

    Feeds logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوان ليك كمبوند القاهره الجديدة

    Premises logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • روك فيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٩٤١٬٧٣٤ جنيه

    خطة السداد: 8
    المطور العقاري
    Rock developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,روك فيرا

    استوديو, 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف فى كليو على البحيرة متشطبه + اقساط

    Premises logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٨١٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتي نوم بأقل سعر في السوق وجاهزة للاستلام

    Premises logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف فى كليو على البحيرة متشطبه + اقساط

    Premises logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٤٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٧٠ م تشطيب فلكسى جاهزه للاستلام باقساط

    Premises logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن جاهز للسكن ب0% بالعاصمة الإدارية

    Roots Real Estate logo image

    فينشي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٦٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • ذا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٨٤٢٬٤٥٥ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Salam Properties
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,ذا ريزيدنس

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى سراى بجوار مدينتى بالتقسيط على 12 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن استلام فوري في ماونتن فيو اي سيتي

    Premises logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي لوفت بموقع متميز جدا في ماونتن فيو اي سيتي

    Premises logo image

4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري في ماونتن فيو اي سيتي

    Premises logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه غرفتين استلام فوري بماونتن فيو اي سيتي

    Premises logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • ترو

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Uc Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 3 غرفة