شقق للبيع في القاهرة, صفحة 189

49,609 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ذا سكوير تشطيب كامل

    KAMF logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٦٤٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع على جاردن فيفث سكوير متشطب بالكامل

    Century for Project Management logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل موقع مميز فى فيفث سكوير

    Century for Project Management logo image

3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 200م بعمارات التوفيقية – فيو مفتوح أمام

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الطيران, مدينة التوفيق, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل فيو لشقة للبيع في الباتيو اورو

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٥٨٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأميز لوكيشن باقل سعر في الماركت

    متصدر

    Empire real estate and investment logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ٥٠٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف استلام فوري في بلوم فيلدز جاهزة للسكن

    Remax The Address logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٨٤ متر مربع

    ٨١٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف أســتـلام فــوري بسعر لقطه بالمستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة ١٤٤م فيو علي اللاندسكيب للبيع في فيفث سكوير

    Circle Realestate logo image

3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٣٬٧٤٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع فى المراسم استلام فورى

    Century for Project Management logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز دار مصر القرنفل - امام سوق الرحاب الشرقى

    AMG. logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل تقسيمة و موقع بإطلالة علي اكبر حديقة سعر لقطة

    Edge Real Estates logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٧٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر ميتفوتش لسرعة البيع بالتجمع الخامس

    متصدر

    Mr .Estates logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٦٥٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كاش 178م في B2 تشطيبات خاصه فيو جاردن

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    B2, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٥٠٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥١١٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3غرف بأفضل تقسيمه قسط ع10سنين ف التجمع

    متصدر

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٢٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر لشقة متشطبة بالكامل في جاليريا مون فالي

    Spade consultancy logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٨٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في ايريس احسن لوكشن و بحري احسن فيو و ارخص سعر

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٣ جنيه

    شقه بجاردن بمرحله terraces متشطبه فوري بااقل مقدم

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري برايم لوكيشن أقل سعر كاش بالشروق

    Impact Investments logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥١٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه142م استلام فورى تشطيب فندقى للبيع فى شيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    فالورى, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ١٩٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 2نوم بجوار Hyde Park بالتجمع بتسهيلات14سنة

    Roots Real Estate logo image

    جراند لين،, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٦٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو ارضى بجاردن للبيع فى المراسم فيفث سكوير

    Century for Project Management logo image

1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ١١٦٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 131م للبيع فيو مفتوح على لاند سكيب بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٨٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينتي b2 ب فيو جاردن مساحة : 178م

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    B2, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٥٠٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر لشقة 215م للبيع في كمباوند الباتيو اورو

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٥٥٬٨١٣ جنيه/متر مربع