شقق للبيع في القاهرة, صفحة 192

49,609 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نقل عفش مجاني- موقع جيد - أقل سعر

    Premier Group logo image

    شارع 207, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بتكيفات فيR5 بمقدم1%+قسط15س

    Roots Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٣٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوراً في هايد بارك التجمع | شقة ناصية بحري

    Aqarpedia For Resale logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٩١٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بالم هيلز القاهره الجديده متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع سوان ليك حسن علام بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك كاملة التشطيب علي 10 سنوات | اقل سعر !

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجنينه مميزه متشطبه للبيع فى سوان ليك ريزيدنس

    Egypt Best Properties logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو النادي في هايد بارك (جرينز) | بحري

    Aqarpedia For Resale logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٩٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٥٢٬٠٠٠ جنيه

    باقساط تصل 10 سنوات شقه للبيع في بالم هيلز القاهره

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٨٬٧١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع156م موقع استراتيجي ف TAJ CITYامام المطار

    متصدر

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٩٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقة للبيع بسعر مميز فى سوان ليك ريزيدنس

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ١٣٢٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالاندلس استلام فوري باقل سعر 3غرف امامي متكرر

    متصدر

    El Hefny Group logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك كاملة التشطيب علي 10 سنوات | اقل مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مميز جاهزة للسكن في بلوم فيلدز اقل سعر

    Remax The Address logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١٤٦ متر مربع

    ٨٩٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه مميزه متشطبه للبيع فى سوان ليك ريزيدنس

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١٨٠٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر و تشطيب شقة ١٦١ متر ٣ غرف نوم موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٦٢٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع فى المراسم موقع مميز استلام فورى

    Century for Project Management logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٧٣٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقه للبيع في موقع مميز في بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ١٢٧٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة + 76م garden للبيع باقساط من الشركة السعودية

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف نص تشطيب بموقع مميز للبيع - سوديك فيليت

    Rank For Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر شقه في سوان ليك للبيع في أفضل موقع

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٩٣ متر مربع

    ١٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كمبوند سوان ليك باقل مقدم على 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بالم هيلز القاهره الجديده تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٨٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه في ميفيدا ببتشطيب مميز و اكبر مساحة

    متصدر

    Views for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١٢٦٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم1,900,000=3غرف+جاردن87م+استلام2026 -ماونتن فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١١٬٥١٥ جنيه/متر مربع