شقق للبيع في الحي السادس

551 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٦٬٤٤٣٬٨٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف مجهزه بالكامل بالتكييفات بتقسيط 9 سنين!!

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٢١٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٤٧٬٣٥٦ جنيه

    استلم فوري مع سوديك متشطب بلتكيفات وقسط علي10سنين

    Selection Code logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٣٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 220م متشطبة في Mont Napoleon مستقبل سيتي

    Selection Code logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين مجهزه بالتكييفات بأقل مقدم بتقسيط 9سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ١٢٢٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٦٦٥٬٣٠٠ جنيه

    شقه فاخره بجاردن مجهزه بالتكييفات بتقسيط 9 سنين !!

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٢٧٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • هيليو اي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٢٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Al-Fath Group
    القاهرة,هليوبوليس الجديدة,الحي السادس,هيليو اى

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢١٬٢٢١٬٥٠٠ جنيه

    شقه فاخره 4 غرف جاهزه بالتكييفات بتقسيط 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١١٤٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل من سوديك و 0%مقدم لفترة محدودة

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٧ متر مربع

    ٨٦٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل من سوديك و 0%مقدم لفترة محدودة

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٩٩٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري تطل على مناظر طبيعية و مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٥٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف تشطيب كامل بمساحات واسعة بمقدم 5%

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٩٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية فاخرة بالتقسيط بحديقة 160 متر

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة تشطيب كامل 129متر للبيع في سوديك ايست

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٣١٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في Sodic Eastown

    Laucienda For Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٨٣٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة استلام 10 شهور مقدم 200 الف

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بجاردن تشطيب كامل استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ومتسلمةبفيو مفتوح علي اللاندسكيب بسوديك

    Spade consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع جاردن جاهزة للاستلام للبيع في سوديك إيست

    Green Homes Real estate Agency logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٤٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع جاردن تشطيب كامل للبيع في سوديك ايست الشروق

    متصدر

    Green Homes Real estate Agency logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٧٢٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في سوديك ايست

    Spade consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشه بالكامل تطل علي حدائق للبيع في سوديك

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٥٩٢٬١٥٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن للبيع في موقع متميز للغاية - بحري

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١١٢٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٢٬١٠٦ جنيه

    شقتك متشطبة+فوري بـ8مليون كاش او 802 الف مقدم

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو مميز شقة ريسيل استلام فوري في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٣٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري في سوديك ايست - شقة على لاندسكيب ريسيل

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٧٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بفيو علي فلل ريسيل -سوديك ايست باقل سعر

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٤٠٬٣١٠ جنيه/متر مربع