شقق للبيع في مدينتي

2,609 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك الآن وقسط براحتك في PRIVADO – مدينتي

    Dream Homes Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٩٠٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بانوراما 200م أميز مواقع على مجرى السيل

    Dream Homes Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اميز شقه 15م بكمبوند بريفادو مدينتي ع بحيرات

    Dream Homes Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اميز شقه 245 بمدينتي B8

    Dream Homes Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطة للبيع ارضي بجاردن بمدينتى B10 مساحة 136 م

    Zone Properties . logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٦٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • پريڤادو

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Talaat Moustafa Group
    القاهرة,مدينتي,پريڤادو

    استوديو, 2 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 116م تشطيبات خاصه اول سكن امام المسجد والخدمات

    Dream Homes Real Estate logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٤٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة + 108م جاردن باقساط - ماونتن فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    متاح للبيع بمدينتي استديو بجانب الخدمات والمسجد.

    Places Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٢٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 107م بارقي مناطق مدينتي بسعر لقطة في B12

    Dream Homes Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٥٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي – B8 | مساحة كبيرة وتشطيب مميز

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • مدينتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٦٤٤٬٣٢٨ جنيه

    المطور العقاري
    Talaat Moustafa Group
    القاهرة,مدينتي

    1 - 4 غرفة

  • 17

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اجمل اطلالة على الاسترب مول 3غرف نوم 2 حمام البى6

    A 2 Z Real Estate logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٥١٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة تشطيب superluxe استلام فوري باقساط سهلة

    Falcon for Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه96م للبيع في مدينتي ع جاردن فيو-بجوار سباين مول

    Dream Homes Real Estate logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٧٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٩٦٣٬٥٥٠ جنيه

    شقة B14 مدينتي جاردن فيو + حديقة بأقساط 10 سنوات

    Wealthiest Real Estate management logo image

    ب 15, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٧٢ متر مربع

    ٩٦٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Privado مدينتي جاردن فيو 178م تشطيبات ممتازه

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٧٨٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة خاصة للبيع في مدينتي

    Smart Assets Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٤ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175م بخطوات من نادي مدينتي وتشطيب خاص راقي

    Start Homes Madinaty logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه 3غرف متشطبه بالكمل للبيع في مدينتي

    Driven Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 127م مميزة للبيع في B8 مدينتي | فيو مباشر على

    Isis logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٦٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل سعر سور فـ سور مع كمبوند مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٨٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فاخرة قريبة من الخدمات بمدينتي

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٤٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع بمدينتي تشطيب الترا سوبر لوكس

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 178م للبيع في بريفادو استلام فوري فيو النادي

    Wall Street Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٧٧٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى سراى بجوار مدينتى بالتقسيط على 12 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع كاش في مدينتي نموذج 200

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع