شقق للبيع في المنطقة السادسة, صفحة 16

452 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بموقع استراتيجي في قلب مدينة نصر مساحات

    شارع حسن مامون, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مسجله بالفرش و الاجهزه في المربع الذهبي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    طريق النصر, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مسجله نصف تشطيب ٢٠٠م بالمربع الذهبي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مصطفي درويش, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 210 متر فى المنطقه السادسه مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عبد الله ابن الطاهر, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نوع الوحده : شقه للبيع في مصطفي النحاس الرئيسي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه مباني 2020 مسجله تشطيبات فندقيه أول سكن

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فاخرة بالمربع الذهبي – مدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع فريق اول علي عامر, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى موقع مميز تفرعات مكرم عبيد-مدينة نصر

    Elnada logo image

    شارع معز الدوله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 185 متر دور 7 منطقة السراج مول 3 غرف 3 ر

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تحفه معماريه 200م -2010 بمكرم عبيد الترا هاى

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية لن تتكرر بالمنطقة السادسة – بيع سريع

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع محمد المقريف, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خلف السلاب المنطقه السادسه شقه سوبر لوكس للبيع \\\

    Art colorr logo image

    شارع صقليه, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بموقع راقي على مكرم عبيد الرئيسي ش

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه بسعرمغري بجوار حديقه الطفل منطقة 6م نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد فخري, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أول سكن عماره حديثه مسجله شهر عقاري خطوات السراج

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة سكنية مدينة نصر الحي الثامن

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع ابو داوود الظاهري, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مخفض قرب سيتي سنتر شقه سوبر لوكس \\\\\\\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    النحاس الرئيسي شقه بسعر مخفض لسرعه البيع \\\\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالفرش الترا سوبر لوكس خلف باندا مكرم عبيد \\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    الترا سوبر لوكس من احمد فخري بسعر مميز \\\\\\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع محمد كريم, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٢٥٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مصطفي النحاس شقه سوبرلوكس للبيع \\\\\\\\\\\\\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جدًا للبيع بمساحة ٢٥٠ متر، دور أول بمدخل

    شارع الفريق محمد ابراهيم, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فاخرة دوبلكس بالمربع الذهبي مدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع فريق اول علي عامر, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزةشارع مكرم عبيدمدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع معز الدوله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فندقية فاخرة المربع الذهبي مدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع سمير مرسي, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع