شقق للبيع في المنطقة الثامنة, صفحة 3

149 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 210م سوبر لوكس فى محمد سعيد مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع محمد سعيد, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 275م حمودة محمود متفرع من عباس العقاد م8

    Envigo Real Estate logo image

    شارع حموده محمود, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 166م سوبر لوكس فى عمارة السراج مول

    Envigo Real Estate logo image

    شارع عطيه الصوالحي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٧٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مساحتها 110 متر خطوات من عباس العقاد

    شارع جمال الين دويدار, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 110 متر خطوات من عباس العقاد موقع متميز

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    شارع جمال الين دويدار, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مساحتها 110 متر خطوات من عباس العقاد

    شارع جمال الين دويدار, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه تم تنزيل سعر الشقه للبيع بمدينه نصربجورالسراج

    Ebied Home logo image

    شارع احمد السمان, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري 160 متر موازي لمصطفى النحاس موقع متميز

    شارع حلمي حسن علي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر مغري 110م موقع متميز خطوات من عباس العقاد

    شارع جمال الين دويدار, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع موقع مميز بالقرب من مصطفي النحاس مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع هشام لبيب, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه شقه للبيع بموقع مميز بالمنطقه التامنه بجور ال

    Ebied Home logo image

    شارع عطيه الصوالحي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع علي موقع مميز المنطقه الثامنه مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الغنام, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع موقع بجوار السراج موال مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد السمان, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لدواعى السفر من وكيل المالك شقة بالقرب من سراج مول

    Kayan El Aqaria logo image

    شارع سمير عبد الرؤوف, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع راقي لدواعى السفر من وكيل المالك

    Kayan El Aqaria logo image

    شارع سمير عبد الرؤوف, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لدواعى السفر من وكيل المالك شقة بالقرب من سراج مول

    Kayan El Aqaria logo image

    شارع سمير عبد الرؤوف, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240م سوبر لوكس خطوات من السراج مول

    Envigo Real Estate logo image

    شارع حلمي حسن علي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 187م بشارع رئيسي مسجلة تطل على الشارع

    Creative Real Estate logo image

    شارع الدكتور حسن الشريف, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٢٬٩٩٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مباني حديثه للبيع170 متر خطوات من السراج مول

    شارع ابراهيم الرفاعي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لسرعة البيع شقه 170 متر خطوات من السراج مول

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    شارع ابراهيم الرفاعي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لسرعة البيع مباني حديثه 170م خطوات من السراج

    شارع ابراهيم الرفاعي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خلف السراج شقه سوبر لوكس فيو مفتوح \\\\\\\\\\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع الجميل فؤاد, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 180 متر للبيع فى الحى الثامن

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع هشام لبيب, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مباني 2005 مسجله شهر عقاري/ تشطيب حديث

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع يس راغب, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 300 متر للبيع فى المنطقه الثامنه مدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع حلمي حسن علي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع