شقق للبيع في المنطقة الثامنة, صفحة 5

149 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 250 م هاى سوبر لوكس خطوات من السراج مول

    Envigo Real Estate logo image

    شارع ابراهيم الرفاعي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شارع نجـاتي سراج وموازي لأحمد الزمر – مدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع نجاتي سراج, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 440 متر بإطلالة مميزة للبيع في الحي الثامن

    Next Door Consultancy logo image

    شارع حلمي حسن علي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٤٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "لقطة" مسجلة شهر عقاري للبيع - المنطقة الثامنة

    Better Estate Investment logo image

    شارع محمد المقلد, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مباني 2005 / بموقغ مميز اخر عباس العقاد

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عمر حفني, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - نوع الوحدة:شقتين دور كامل للبيع في المنطقه الثام

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عبد الجواد سالم, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    6

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نوع الوحدةشقه للبيع في المنطقه الثامنه مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عبد الجواد سالم, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةللبيع 240م سوبر لوكس بجوار احمد الزمر مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع يس راغب, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 280م سوبر لوكس بالقرب مصطفى النحاس م.نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع سمير عبد الرؤوف, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٤٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مساحتها 275 متر سعرها مغري 4غرف و 3حمام

    شارع محيي الدين عبد الحميد, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسجله شهر عقاري 275 متر 4غرف و 3حمام موقع متميز

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحه كبيره للبيع 275 متر 4 غرف و 3 حمام سعرها حلو

4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مساحتها كبيره 275متر 4 غرف و 3حمام سعر مغري

3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135م سوبر لوكس نور الدين بهجت مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع نور الدين بهجت, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 167م للبيع أمام السراج مول بمدينه نصر

    Good Deals logo image

    شارع عطيه الصوالحي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٩٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بالمنطقة الثامنة200 متر مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد ابو العلا, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالتكييفات اداري / سكني مرخصه اداري

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع نجاتي سراج, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    5

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شارع جمال الدين دويدارالمنطقة الثامنة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع جمال الين دويدار, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في حي السفارات – مدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع سبيل المؤمنين, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٢٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية للسكن الراقي في حي السفارات مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع سبيل المؤمنين, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى حسن الشريف بالقرب من مدرسه المنهل

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الدكتور حسن الشريف, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢١١ متر مربع

    ٢٩٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة سكنية بمدينة نصر المنطقة الثامنة -نو

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع نجاتي سراج, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مخفض لسرعه البيع شقه للبيع المنطقه الثامنه \\

    Art colorr logo image

    شارع احمد السمان, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٢٤٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز شقه سوبر لوكس للبيع بسعر مميز \\\\\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع عمر حفني, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قرب السراج مول شقه سوبر لوكس تصلح سكني او اداري \\

    Art colorr logo image

    شارع زكريا عثمان, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع