شقق للبيع في المنطقة الثامنة

149 عقارات أخرى
  • 21

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعه البيع شقه 265 متر فرصه خطوات من مصطفى النحاس

    شارع هشام لبيب, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٨٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لسرعة البيع شقه 265 متر خطوات من مصطفى النحاس

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    شارع هشام لبيب, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٨٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لسرعة البيع 265 متر موازي لشارع مصطفى النحاس

    شارع هشام لبيب, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٨٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لسرعة البيع شقه 265 متر موازي لمصطفى النحاس

    شارع هشام لبيب, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٨٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر مميز في مدينه نصر خلف مصر للطيران

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع محمد احمد ابراهيم, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة بالكامل، موقع مميز غير مجروحة بها 3 اسانسير

    Selective logo image

    شارع سمير عبد الرؤوف, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م سوبر لوكس متفرع من مصطفى النحاس م8

    Envigo Real Estate logo image

    شارع حلمي حسن علي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه للاستثمار أو السكن الراقي 250م مفروشه بالكامل

    شارع عبد الحي حجازي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 230م سوبر لوكس متفرع من مصطفى النحاس

    Envigo Real Estate logo image

    شارع هشام لبيب, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220 م سوبر لوكس خطوات من سراج مول

    Envigo Real Estate logo image

    شارع ابراهيم الرفاعي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200 م بمدينة نصر

    sherwoods property logo image

    المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مسجلة بالشهر العقاري بسعر مغري مدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع هشام لبيب, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة في المنطقة الثامنة، مدينة نصر (شارع أح

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد الخشاب, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع دور كامل بمساحه كبيرة في مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع حلمي حسن علي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    6

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م سوبر لوكس حلمى حسن على المنطقة 8

    Envigo Real Estate logo image

    شارع حلمي حسن علي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دور أرضي كامل فرصة استثمارية مميزة مدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع محمد احمد ابراهيم, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٤٧٠ متر مربع

    ١١٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه شقه للبيع بمدينه نصرالمنطقه التامنه بجور السر

    Ebied Home logo image

    شارع احمد السمان, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م سوبر لوكس متفرع من مصطفى النحاس م8

    Envigo Real Estate logo image

    شارع هشام لبيب, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه خطوات من النادي الاهلي ارضي مرتفع

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الدكتور حسن الشريف, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170م سوبر لوكس بجوار السراج مول

    Envigo Real Estate logo image

    شارع احمد السمان, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سمارت مفروشة بالكامل فى موقع ممتاز بسعر تحفة

    Remax 360 logo image

    شارع جمال الين دويدار, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 380 م سوبر لوكس فى السراج مول مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع عطيه الصوالحي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    5

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م سوبر لوكس متفرع من مصطفى النحاس

    Envigo Real Estate logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م سوبر لوكس شارع متفرع من عباس العقاد

    Envigo Real Estate logo image

    شارع محمد احمد ابراهيم, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م سوبر لوكس فى زكريا عثمان مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع زكريا عثمان, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع