شقق للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 99

4,962 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١١٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقة 3نوم بتشطيب لوكس بالمستقبل بقسط 7 سنين

    Roots Real Estate logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٨٣٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٣٨٬٧٥٠ جنيه

    شقة للبيع 105م, بسعر لقطة سراي سيتي المستقبل

    Onyx for real estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٨٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣١١٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع 60م افضل مكان واقل سعر في سراي سيتي

    Onyx for real estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في ميفيدا جاردنز بالتقسيط

    ERE Investments logo image

    ميڤيدا جاردنز, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحه شقه وافضل موقع ڤيو مساحات خضراء ٣ غرف

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٣ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٤٦٬٣٨٩ جنيه

    ستديو للبيع83م فيو مميز وسعر لقطة في سراي سيتي

    Onyx for real estate logo image

استوديو

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٦٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٣٢٬٦٨٥ جنيه

    ستديو 78م, بأفضل فيو وأقل سعر في سراي سيتي

    Onyx for real estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٤٧٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٤٢٦٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك بدون مقدم واقساط تصل حتى 12 سنه

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٧٦٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا 212م بفيو مميز وسعر لقطة في سراي سيتي

    Onyx for real estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٢٤٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 500 الف شقة للبيع (3 غرف ) امام مدينتى مباشرة

    Step One Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    1

    ١٣١ متر مربع

    ٣٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل مع حديقة 95 متر جاهزة للسكن

    Country For Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ٥٦٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 182م, بفيو مميز في سراي سيتي المستقبل

    Onyx for real estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٢٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٣٬١٠٠٬٩٤٨ جنيه

    شقة ريسيل فى موقع مميز باقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٠٤٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٨٣٬٥٠٠ جنيه

    شقة 131م بجاردن خاصة واقل سعر في سراي سيتي

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٠٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٨٠٬٨٧٦ جنيه

    شقة بحديقة مع حسن علام بأقل سعر - اقرب استلام

    IRTKAZ logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع فى قلب المستقبل استلام فورى

    IRTKAZ logo image

3

    4

    ١٨٤ متر مربع

    ٣٠٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٦٦٬٢٥٠ جنيه

    شقة للبيع 164م, بأفضل مكان سراي سيتي المستقبل

    Onyx for real estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤١٬٢٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اطلالة على مساحات خضراء مفتوحة مع حديقة 150 متر .

    Country For Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٩٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 169م, بأقل سعر في سراي سيتي المستقبل

    Onyx for real estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٤١٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٣٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع 164م بسعر لُقطة في سراي سيتي المستقبل

    Onyx for real estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٧٨٬٩٠٠ جنيه

    ستديو 58م سعر لقطة ومكان مميز في سراي سيتي

    Onyx for real estate logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٤٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٨٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع 164م, مكان مميز في سراي سيتي المستقبل

    Onyx for real estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه بموقع مميز -بلومفيلدز مرحله الداون تاون

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٣٣٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بحديقه استلام فورى بأقل سعر في بلومفيلدز

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم للبيع فى بلوم فيلدز 161 متر

    Do estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٣٬٥٤٠ جنيه/متر مربع