شقق للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 78

4,962 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه بجاردن كورنر - متشطبه بالكامل امام مدينتي

    متصدر

    Remax The Address logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بجاردن فيو مسطحات خضراء في بلومفيلدز

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٣٤٬٨٩٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري للبيع في لافينير صبور كاش استلام فوري

    Prime Company logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن فى كمبوند لافينير Lavenir للبيع

    Sonic For Real-Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه بحري استلام فوري لوكيشن متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٣٠٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 65م فيو حمام سباحة كاش بسراي

    Next Door Consultancy logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن بسعر أقل من سعر السوق.

    Country For Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٨٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع في مصر ايطاليا

    البوسكو سيتي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧٤٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 1.5% امتلك شقة متميزة و اقساط علي اطول فترة

    Tradmark Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فرفتين باقل مقدم – مرحلة Elan | سراي

    ERE logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٤٠٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بإطلالة خضراء وسعر مغري جدًا

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٥٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لشقه 130 متر +جاردن 40 متر في بلومفيلدز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٨٨٬٢٠٣ جنيه

    اقل سعر شقة في مستقبل سيتي بموقع مميز فالدا فيلدج

    New Avenue Real Estate logo image

    فالدا فيلدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣١٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز | إطلالة مفتوحة | واجهة بحري

    Country For Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر شقه ارضي استلام فوري في الاهلي صبور

    New Avenue Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ٣٣٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأميز لوكيشن علي طريق السويس استلم شقتك فوري متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقساط علي اطول فترة سداد امتلك شقتك بمقدم 1.5 %

    Tradmark Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بغرفة ماستر ودريسنج في سراي إيلان

    Next Door Consultancy logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم جاهزة للمعاينه في سراي المستقبل+بقسط12سنة

    Roots Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٦٤٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٣٦٬١٠٠ جنيه

    شقة أرضي كورنر بجاردن كبيرة وفيو على البسين

    The Polygon logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٤٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقساط علي 12 سنة امتلك شقتك 74 م في موقع متميز

    Tradmark Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٧٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في سراي بخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيبات فاخرة مع تكييفات مركزية

    Country For Real Estate logo image

2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 168م للبيع بتشطيب فاخر في جرين سكوير

    Next Door Consultancy logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٦٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف عقد قديم بأوفر قليل أليفا - ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٧٬٤٤٠ جنيه/متر مربع