شقق للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 80

4,962 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقة ارضى بحديقة خاصه للبيع استلام فوري

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 121 متر للبيع بأقل سعر فى تالدا المستقبل سيتى

    TREX logo image

    تالدا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ١١٬٥٧٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في بلوم فيلدز استلام فوري

    Realpals Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٣٢٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٤٥٬٩٩٤ جنيه

    للبيع بسعر مميز جدا 170م لوكيشن مميز في هاب تاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بارك فيو هاب تاون, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة ١٤٠م للبيع في ماونتن فيو اليفا | موقع متميز

    Circle Realestate logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٤٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي مرحله ايلان استلام 2027 MNHD

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٤٢٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٧٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه 3 نوم بمقدم 5% تقسيط 9 سنوات

    Towers Map logo image

    سيتي زين, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٠٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم بسعر لقطه مع القمزي بالمستقبل+قسط9سـنـيـن

    Roots Real Estate logo image

    سيتي زين, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٧٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (149م), فيو مميز, دور اول

    متصدر

    Realpals Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٦٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع,156متر+جراج ,جاهزة للاستلام, فيو مفتوح

    متصدر

    Realpals Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٬٥٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٥١ متر ببيتا جرينز المستقبل سيتي

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٦٣٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Haptown – كورنر وتقسيط لحد 2031

    Mr .Estates logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٢٢٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر 145م اقل سعر توتال اليڤا ماونتن ڤيو

    TREX logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٥٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٢٧م استلام فورى تقسيط متشطبة فيو لاند سكيب

    BETA EGYPT logo image

2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٥١٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٠٦٬١٢٦ جنيه

    شقة اقل من سعر السوق للبيع بموقع مميز

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٢١٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٣٤٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع اقل من سعر الماركت (112م) جاهزة للاستلام

    Realpals Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٢٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أسكن الان في شقه ارضي بجاردن بكمبوند بيتا+قسط7سنين

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٧٥٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة من 3 غرف نوم للبيع في بلوم فيلدز المستقبل سيتي

    متصدر

    Realpals Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م متشطبة سوبر لوكس باميز فيو في سراي

    Property Misr logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢١٦٬١٠٤ جنيه

    شقه في كمبوند ذكي بالكامل بأحسن تشطيب

    Empire real estate and investment logo image

    مونارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥١٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر شقة معروضة للبيع بأقل سعر

    Rakar Investments logo image

3

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ٢٨٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٥٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع متميز بسعر أقل من سعر السوق للبيع

    متصدر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٣٬٧١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري باقل سعرفي هاب تاون حسن علام

    Nile Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل في هاب تاون حسن علام أقل سعر

    Gate real estate marketing logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر لقطه اقل من السوق في لافينير صيور

    Sweet Home Realestate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع