شقق للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 4

4,964 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فالماركت ارضي بجاردن- كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بأقل الاسعار ارضي بجاردن-لافينير- المستقبل

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه-كمبوند لافينير-ت/01013879442

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه-كمبوند لافينير-ت/01013879442

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    السعر لقطه وحدة دوبلكس في كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٠٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • إيسي ريزيدنس سراي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٢٥٬٧٧٦ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Madinet Masr
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,سراي,إيسي ريزيدنس

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه شقه 135 متر في جرين سكوير

    Zein for real estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند لافينير- المستقبل سيت

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه (بخصم 51%) بفيو على ال central park

    Falcon for Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • كلوب بارك

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٧٩٧٬٧٨٠ جنيه

    خطة السداد: 2
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,أليفا

    2 - 4 غرفة

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند سراي

    Gold Routes logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٢٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 205 متر في بالم هيلز كابيتال جاردن

    Catchers investment logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع فيو علي جاردن في كمبوند سراي

    Z Investments For Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف للبيع فيو موقع مميز في كمبوند سراي

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا شقتك امام مدينتي بالمستقبل بقسط 11 سنه

    Roots Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٥٩٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • بارك فيو هاب تاون

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    القاهرة,مدينة المستقبل,بارك فيو هاب تاون

    2 - 3 غرفة

  • 14

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمقدم 380 الف و قسط شهري 14 الف و قسط ع 12سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند لافنير

    Gold Routes logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٤٢٬١٦٤ جنيه

    كل الغرف مطلة علي البارك شقة 176 متر باقل سعر

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٦٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في أليفا \ كود الوحده : CA0251

    Dk REAL ESTATE logo image

    ماونتن فيو مدينة المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بجوار مدينتي بمقدم1,5%+قسط12سنه بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٢٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • آت إيست

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,إي تي-إيست

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وبارخص سعر ستوديو استلام فوري للبيع في بلوم فيلدز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    وبارخص الاسعار شقة لقطه للبيع في هابتاون بارك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    4

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٠٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3غرف متشطبه بالكامل بالمستقبل تقسيط12سنة

    Roots Real Estate logo image

    مونتي نابوليوني, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ف قلب المستقبل استلام فوري و تقسيط ع 12سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالقسط اوكاش بخصم50% في المستقبل سيتي

    Falcon for Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٥٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • الاير

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٠٧٩٬٢٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,ذا سيتي اوف اوديسا,أليري

    4 غرفة