شقق للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 124

4,962 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بترفلاي القاهره الجديده اقساط ل12سنه

    Egypt Best Properties logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنص السعر في سراي سور×سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50% شقة في سراي سور × سور مع مدينتي-مدينة مصر

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٣٩٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقساط 12 سنه شقه غرفتين للبيع في المستقبل سيتي

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٦٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنص السعر في سراي سور×سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٢٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخرشقة متشطبة+بجاردن 250م في قلب هيليوبليس الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري باقل سعرفي هاب تاون حسن علام

    Nile Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٩٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في هاب تاون شقة بارك فيو جاهزة للاستلام

    We are consultancy logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥١٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنص السعر في سراي سور×سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مقدم 5% بأقل سعر في كمبوند سراي المستقبل سيتي

    Adviser Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع في سراي القاهره الجديده بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٦٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٦٧٬٢٦٥ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط علي 12 سنة في القاهرة الجديدة

    Held Real Estate logo image

1

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٧٩٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنص السعر في سراي سور×سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣١٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند سراي المستقبل سيتي بمقدم 5%

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٦٧٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنص السعر في سراي سور×سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع في موقع مميز في سراي مستقبل سيتي

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند سراي المستقبل سيتي بمقدم 5%

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنص السعر في سراي سور×سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٤٠٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مقدم 5% للبيع في كمبوند سراي المستقبل سيتي

    Adviser Real Estate logo image

4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٠٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل سعر في كمبوند سراي المستقبل سيتي

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦٧٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في لافينير – مدينة المستقبل

    Beltone logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٣٠٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه132م للبيع في بارك سنترال حسن علام بخصم كبير

    Z Investments For Real Estate logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٩٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المستقبل سيتي بمقدم 280الف وقسط 12سنه

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فـــوري بخصم56%بتقسيمه خياليه ولوكيشن استثماري

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٨٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٣٥٬٠١٧ جنيه

    شقة للبيع في سراي بمقدم 5 % وبالتقسيط

    Held Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨٢٬٧٠٠ جنيه/متر مربع