شقق للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 123

4,962 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٤٬٠٠٠ جنيه

    قسط سعر الكاش علي 8 سنوات + امتلك شقتك في سراي

    Adviser Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٦٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بموقع مميز في لافينير

    why solutions logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٣٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٨٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 43% شقة للبيع في سراي بأقساط حتي 12 سنة

    Adviser Real Estate logo image

4

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٠٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٨٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 43% شقة للبيع في سراي بأقساط علي 8 سنوات

    Adviser Real Estate logo image

4

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٤٠٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٧٣٬٠٠٠ جنيه

    قسط سعر الكاش علي 8 سنوات لأول مرة في سراي

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٨٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط سعر الكاش علي 8 سنوات لأول مرة في سراي

    Adviser Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٤٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 43% شقة للبيع في سراي بأقساط حتي 12 سنة

    Adviser Real Estate logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط سعر الكاش علي 8 سنوات + امتلك شقتك في سراي

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬١٩٥٬٦٠٠ جنيه

    بسعر لن يتكرر لسرعه البيع شقه 148م 3 غرف دور اول

    S signature logo image

    نيوم مستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٥٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه وبارخص الاسعار شقة للبيع في كمبوند بلوم فيلدز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٣٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬١٠٤٬٠٠٠ جنيه

    قسط سعر الكاش علي 8 سنوات لأول مرة في سراي

    Adviser Real Estate logo image

2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٦٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٧٣٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 43% شقة للبيع في سراي بأقساط حتي 12 سنة

    Adviser Real Estate logo image

3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٨٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في القاهرة الجديدة بالقسط علي12سنة

    Held Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٧٤٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٧٣٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 43% شقة للبيع في سراي بأقساط علي 8 سنوات

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٨٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 43% شقة للبيع في سراي بأقساط علي 8 سنوات

    Adviser Real Estate logo image

4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬١٠٤٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 43% شقة للبيع في سراي بأقساط علي 8 سنوات

    Adviser Real Estate logo image

2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٦٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو استلام فوري للبيع في بلومفيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 43% شقة للبيع في سراي بأقساط حتي 12 سنة

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٢٠٨٬٠٠٠ جنيه

    قسط سعر الكاش علي 8 سنوات + امتلك شقتك في سراي

    Adviser Real Estate logo image

4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٨٬٠٠٠ جنيه

    قسط سعر الكاش علي 8 سنوات لأول مرة في سراي

    Adviser Real Estate logo image

4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٢٠٨٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 43% شقة للبيع في سراي بأقساط علي 8 سنوات

    Adviser Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٧٣٬٠٠٠ جنيه

    قسط سعر الكاش علي 8 سنوات + امتلك شقتك في سراي

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    وبارخص الاسعار شقة للبيع وموقع مميز جدا في هابتاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٧ متر مربع

    ٣٦٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 43% شقة للبيع في سراي بأقساط علي 8 سنوات

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم10% بأقل سعر في كمبوند سراي المستقبل سيتي

    Adviser Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٧٢٬٤٦٣ جنيه/متر مربع