شقق للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 118

4,962 عقارات أخرى
  • 22

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بقسط شهري 13.5 الف بمقدم 375 الف في سراي

    Adviser Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٧٤٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم مغري للبيع في هابتاون المستقبل سيتي

    Remax The Address logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري (شمالي) بالفرش جاهزة للاستلام في سراي S2

    Susqual Management logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٣٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق شقة بجاردن للبيع بفيو مميز

    Remax The Address logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بأقل سعر دايركت على المزار السياحي+قسط12سنة

    Roots Real Estate logo image

    مونتي نابوليوني, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٩٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بقسط شهري 7.5 الف بمقدم 200 الف في سراي

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم الكاش 35% شقة في سراي المستقبل سيتي

    Adviser Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٧٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بقسط شهري 7.5 الف بمقدم 200 الف في سراي

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٤٢٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بموقع مميز بإطلالة على الكلوب هاوس في سراى

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل سعر بجوار مدينتي لقطة وبتقسيط علي 12 سنة

    Roots Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه Ready to Moveريسيل للبيع في كمبوند سراي Sarai

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٣١٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٧٬٨٤٤٬٠٠٠ جنيه

    خصم الكاش 47% تاون هاوس في سراي المستقبل سيتي

    Adviser Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سراي استلام فوري متشطبه بالكامل

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٥٠٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي جاهزة للاستلام في احسن موقع بسعر السوق

    New Avenue Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٧٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة جاهزة للسكن الان في المستقبل بقسط 6 سنين

    Roots Real Estate logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٧٣٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه بأقل سعر ب 3,600

    Empire real estate and investment logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٢٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بموقع مميز على حمام السباحة في سراى

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٠٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬١٤٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 126 متر بموقع مميز في بلومفيلدز

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٢٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بقسط شهري 13.5 الف بمقدم 375 الف في سراي

    Adviser Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٥٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 186 متر بسعر لقطه

    بارك فيو هاب تاون, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٥٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بقسط شهري 16.5 الف بمقدم 450 الف في سراي

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٦٩٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بقسط شهري 16.5 الف بمقدم 450 الف في سراي

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٧٠٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٤٦٬٤١٢ جنيه

    للبيع شقه من المالك فى كمبوند سراي (Sarai)

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٤١٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بقسط شهري 16.5 الف بمقدم 450 الف في سراي

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٧٠٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بقسط شهري 16.5 الف بمقدم 450 الف في سراي

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٧٠٬٨٦٦ جنيه/متر مربع