شقق للبيع في بلوم فيلدز

644 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٩٨٧٬٥٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري بلوم فيلدز افضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥١٢٬٥٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف بجاردن فوري بلوم فيلدز افضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٨٧٬٥٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري بلوم فيلدز افضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 76م للبيع في بلوم فيلدز افضل لوكيشن بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣١٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩١٨٬٤٠٨ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع ف بلوم فيلدز افضل لوكيشن بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع ف بلوم فيلدز افضل لوكيشن بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٣٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع ف بلوم فيلدز افضل لوكيشن بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٩٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نصف تشطيب للبيع بكمبوند بلوم فيلدزBloomfields

    Sonic For Real-Estate logo image

3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٣٢٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بجادرن استلام فورى بأقساط في Bloomfields

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحه شقه وافضل موقع ڤيو مساحات خضراء ٣ غرف

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ٢٥٣ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل تطل علي مساحات خضراء واسعه

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 184م في بلوم فيلدز بجانب هاب تاون حسن علام

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بفيو مفتوح متشطبة اقساط 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين استلام فوري للبيع تقسيط حتى 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزة للاستلام للبيع فى كمبوند بلوم فيلدز

    متصدر

    Sonic For Real-Estate logo image

3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٠٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر استوديو في كمبوند بلوم فيلدز 76 متر

    Zein for real estate logo image

1

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 149 متر للبيع في كمبوند بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في بلوم فيلدز المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو دور اول للبيع في بلوم فيلدز المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

1

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة (لقطة) في بلوم فيلدز مرحلة داون تاون

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٠٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع أ بلومفيلدز شقة فاخرة جاهزة للسكن

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٢٣٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة سكنية راقية استلام فوري في كمبوند بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٤٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لبيع فرصة مميزة في Bloomfields – شقه مساحه ١٢٧متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣٥٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Luxury Livingشقه للبيع متر١٦١ كمبوند بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٤٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع Ready To Moveفى بلوم فيلدز المستقبل سيتى

    Sonic For Real-Estate logo image

3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٣٢٬٤١١ جنيه/متر مربع