شقق للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 9

27,773 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٠٬٨٠٤٬٧٤٩ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز ومع اقساط , وبموقع مميز

    Master Mind Real Estate Services logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ١٠٦٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 نوم 3 حمام باقل سعر للبيع في ميفيدا

    متصدر

    ERE logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٨٧٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢١٦٬٣٠٣ جنيه

    شقة للبيع باقل مقدم وعلى اقساط في هايد بارك

    Master Mind Real Estate Services logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ١٠١٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع بإطلاله مميزه و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع بإطلاله على اللاندسكيب بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • راج

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٠١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Awj Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي تشطيب سوبر لوكس بحديقه ١٠٠ م في فيو مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري فيو علي واجهتين واخده VIP لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام قريب شقه متشطبه للبيع ب90 افينيو علي 5سنين.

    Egypt Best Properties logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام قريب شقه متشطبه للبيع ب90 افينيو بمقدم 20%.

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 30% سويت فندقي خدمه 5satr بعائد سنوي بالدولار

    Falcon for Real Estate logo image

    جي دبليو ماريوت أوتيل, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٨٢٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • كين

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٠٨٬٧٥٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Imarrae Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٣٬١٣٠٬٣٧٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز ومع اقساط في هايد بارك

    Master Mind Real Estate Services logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٩٨٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 190م للبيع في ديستركت 5 استلام 2026 علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه استلام قريب قرب الجامعه الامريكيه

    Egypt Best Properties logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه استلام قريب قرب الجامعه الامريكيه

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو علي حديقه بحري تشطيب كامل بالتكيفات و الشاترز

    New Avenue Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • جراوندز

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    one of one Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    2 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 155 متر فيو مفتوح دور ثاني بحري صريح

    متصدر

    ARC Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع الباتيو اورو التجمع الخامس تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٢١٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة باتيو أورو أفضل سعر القاهرة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر في الباتيو اورو شقه للبيع بحديقه خاصه

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر في الباتيو اورو شقه للبيع متشطبه بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • كايروفا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٩٥٠٬٤٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Rna Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب راقى للبيع في وان قطامية -دائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سولانا ايست القاهره الجديده اقساط ل8س

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٩ متر مربع

    ١٤٠٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقه للبيع سولانا ايست تشطيب كامل بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٧٥٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في سولانا ايست شقه تشطيب كامل وتكيفات تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ١٤٨٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط ربع سنوي 430K شقه عالمفتاح تشطيب مع المطبخ+ACs

    Falcon for Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • تيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٩٧٢٬٩٦٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Saudi Egyptian Developers (SED)
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…