شقق للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 6

28,097 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٣٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا 5 غرف نوم للبيع بفيو مميز

    4C Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٥ متر مربع

    ٩٧٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة للإيجار بالتكيفات والمطبخ | ليك فيو ريزيدنس

    Circle Realestate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ١٠١٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في النرجس الجديدة لوكيشن ممييز جداً

    Smart Location Group logo image

    اي انجل سيتي مول, النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية وسكنية مميزة في قلب البنفسج عمارات

    Smart Location Group logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في _ بيت الوطن _ الحي الخامس بسعر لقطة

    Smart Location Group logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • ايزولا كواترو 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٥٧٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al- Masria Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ايسولا كواترو

    2 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في النرجس الجديدة شقة للبيع بسعر لقطة لوكيشن مميز

    Smart Location Group logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط علي 10 سنوات امتلك شقة 138م بجوارAUC

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٢٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3نوم باقل سعر فى سراي سور بسور مع مدينتي

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    طريق السويس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك في الاندلس٢فيو جاردن صريح بالقرب من التسعين

    Smart Location Group logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في البنفسج 3أمام بوابة 13 الرحاب

    Smart Location Group logo image

    البنفسج 3, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • ريفيرتون

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٤٣٧٬٨٥٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الجنوبية,ريفرتون

    1 - 4 غرفة

  • 22

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة في التجمع الخامس دار مصر الاندلس لقطة

    Smart Location Group logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارقي شقه 89م بالرحاب 2 مجموعه 112

    Dream Homes Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٨٩ متر مربع

    ٦٧٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري 4 غرف تكمله اقساط ببالم هيلز

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٥١٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع متميز – شارع شمال الشويفات بسعر لقطة

    Smart Location Group logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية لن تتكرر في أرقى مواقع النرجس عمارات

    Smart Location Group logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • لايف وايز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٩٧٨٬٧٥٤ جنيه

    خطة السداد: 5
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 5 غرفة

  • 16

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةمميزة للبيع في الأندلس بجوار مدرسة النيل مباشرة

    Smart Location Group logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٤٢٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة مكيفة في كمبوند تلال ايست في موقع مميز

    Z Investments For Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٤٦٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية للسكن أو الاستثمارفي أرقى مناطق التجمع

    Smart Location Group logo image

    كمبوند اللوتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة حقيقية للبيع في النرجس الجديدة – استلام فوري

    Smart Location Group logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٧٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 119م بالرحاب 2 بسعر لقطه

    Dream Homes Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١٩ متر مربع

    ٥٤٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • تو جيزر

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣١٨٬٨٣٢ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لمحبين الاستلام الفوري شقة لقطة في النرجس الجديدة

    Smart Location Group logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع مميزة بالأندلس 2 تشطيب سوبر لوكس

    Smart Location Group logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – منتجع النخيل أمام أكاديمية الشرطة

    Smart Location Group logo image

    النخيل, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٩٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومباوند أمورادا – التجمع الخامس

    Masar Real Estate logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في ماونتن فيو اي سيتي تكمله اقساط

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • كافالي ريزيدينس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٥٥٧٬٦٠٣ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,كافالي ريزيدينس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…