شقق للبيع في حى اللوتس, صفحة 3

502 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٦٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بجاردن بتشطيب Super Luxاللوتس الجنوبية

    Sonic For Real-Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس جاهز للسكن متشطب بالكامل للبيع في اللوتس

    Sonic For Real-Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى اللوتس ثاني نمرة من التسعين الجنوبى

    متصدر

    Sonic For Real-Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٤ متر مربع

    ٢٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بانوراما للبيع باللوتس الشمالية

    Fam Egypt logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اللوتس الجنوبية قريبه من مجمع النوادى

    D COMUNITA RE logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أمامي للبيع في اللوتس الشمالية قريبه من مجمع ا

    D COMUNITA RE logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ريسيل بأقل من سعر الشركة اقرب استلام

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    امارة, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٢٥٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واجهة أمامية دقيقه من التسعين الجنوبي

    Fam Egypt logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م تشطيب سوبر لوكس باللوتس الجنوبية

    D COMUNITA RE logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب جاهز في حى اللوتس

    We are consultancy logo image

    سكاي فيو بريميير, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٩ متر مربع

    ٢٩٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الترا سوبر لوكس شقة استلام فورى علي حديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي بجاردن بحري - اللوتس الشمالية

    LevelA logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في اللوتس الجنوبية ولك خصة في الارض بسعر مميز

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ٣٨٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل موقع مميز أمام الجولدن سكوير

    New Avenue Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٥٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٣ غرف متشطبه استلام فوري في اللوتس الشماليه

    New Avenue Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بجاردن للبيع باللوتس الجنوبيه مفروشه

    I-Zone logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 188 م للبيع بسعر مميز جدا في اللوتس الجنوبيه

    East New Cairo logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٨ متر مربع

    ٢٩٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع تشطيب مودرن ١٧٥م بحي الاندلس التجمع

    EG.Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٧٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اللوتس الجنوبية فيو مفتوح على جاردن

    Smart Location Group logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع بجاردن في اللوتس الشمالية - ناصية

    D COMUNITA RE logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تحفة معمارية للبيع في اللوتس الجنوبية لوكيشن مميز

    Smart Location Group logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٦ متر مربع

    ٣٨٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لا تُعوّض في أميز لوكيشن باللوتس الجنوبية

    Smart Location Group logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٤٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لعشاق الفخامة والخصوصية اللوتس الجنوبية

    Smart Location Group logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٠٬١٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة مميزة للبيع في اللوتس الجنوبية التجمع الخامس

    Smart Location Group logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٨٬٢١١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع في اللوتس الجنوبية التجمع الخامس

    Smart Location Group logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع