شقق للبيع في حى الاندلس, صفحة 16

704 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٣٬٢٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن ٣ غرف لقطه في الأندلس NA

    Feeds logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٦ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأفضل سعر فى الاندلس - شقه 110 م متشطبة بموقع مميز

    Scout Real Estate logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الاندلس علي محور محمد نجيب

    AMG. logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه 80متر فى ريجينس بارك بافضل سعر فى المشروع

    Allocate Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع نصف مفروش برجينتس بارك

    Infinity Homes logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Regents Park

    Eastmark logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٧٧٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في الاندلس1 قريبه من كومباوند ميفيدا

    AMG. logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى الاندلس 1 خلف مسجد الشرقاوى دور اول

    AMG. logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من شارع التسعين الجنوبى و كمبوند ميفيدا

    AMG. logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع نصف تشطيب الزهور لايف التجمع الخامس

    متصدر

    Lutazn For Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه بالاندلس العائلي للبيع ناصيه علي شارعين

    Aqar Share logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بلوكيشن مميز, دقيقه لميفيدا

    Fam Egypt logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بأقل سعر بجوار الجامعه الامريكيه تقسيط10س

    Roots Real Estate logo image

    فالنسيا فالي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٢٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف للبيع في الاندلس العائلي بسعر مميز

    اشتري بيتك logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٢١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الأندلس2 – التجمع الخامس| استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    2/2, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة ريسيل متشطبه بالفرش باقل من سعر الشركه

    IRTKAZ logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 235 م مساحة عائلية بانوراما بالكامل علي جاردن

    Al-Bahrawy Developments logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٢٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 235 م مساحة عائلية بانوراما بالكامل علي جاردن

    Al-Bahrawy Developments logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٢٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بأقل من سعر السوق -ريجنتس بارك تشطيب بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بيزمنت بالاندلس 2 داخلة صريحة من التسعين

    East House logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة في Regents Park بموقع متميز

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٨١٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه+رووف بتقسمه مميزة دقايق من التسعين بمقدم10%فقط

    Roots Real Estate logo image

    فالنسيا فالي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٢٨٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي منخفض بجاردن خطوات من التسعين الجنوبي

    متصدر

    El-Nemr LTD logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتجمع الخامس ريجنتس بارك متشطبة ريسيل

    Allocate Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٠٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز لوكيشن شقة في المشروع 136م ريسيلregents park

    Allocate Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٠٬٨٨٢ جنيه/متر مربع