شقق للبيع في حى الاندلس, صفحة 13

704 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بالعفش اول سكن بالقرب من ميفيدا

    New Avenue Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بتشطيبات فندقية في عمارات الأندلس

    D COMUNITA RE logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م للبيع تشطيب كامل بموقع مميز بحي الاندلس 1

    Brick Real Estate logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٣١٬٢٥٠ جنيه

    شقه مميزه نص تشطيب غرفتين استلام 2027

    The Polygon logo image

    فالنسيا فالي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٣٣٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو جاردن - 3 دقايق من محور محمد نجيب

    Fam Egypt logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٢١٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو بموقع مميز جدا وسعر ممتاز

    Homy Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٤٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو جاردن, 5 دقايق من ميفيدا

    Fam Egypt logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دقيقه من شارع التسعين

    Fam Egypt logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٢١٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 184م نص تشطيب استلام فورى الاندلس 2

    Envigo Real Estate logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 184م استلام فورى الاندلس 2 التجمع 5

    Envigo Real Estate logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استوديو أرضي - بموقع متميز تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف كامله التشطيب على واجهه بحرى الدور الثالث

    Scale for Real estate investments logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع متشطبة 242م قريبة من ال90 الجنوبي

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٢ متر مربع

    ٢٣٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الاندلس دقيقة من مفيدا وال90 الجنوبي

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه155م استلام فوري بالقرب من التسعين

    Creative Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    للسرعة في البيع – شقة بالتجمع الخامس استلام فوري

    Eastmark logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية شقة كورنر ماونتن فيو ارك فيو مفتوح

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو اكزاكتف, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٤٩٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في ريجنتس بارك – أرضي

    New Capital Home. logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 240م بفيلا فاخرة بالاندلس فيو كمبوند القطامية

    Al-Bahrawy Developments logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٢ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه بلاندلس ارضي بجاردن بمدخل خاص علي الديونز

    Aqar Share logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٨٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فيومميز للبيع فوري ف ريجينس بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٤٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    في لوكيشن مميز, 5 دقايق من ميفيدا

    Fam Egypt logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٢٢٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه فى ريجنسي بارك

    Capital Broker logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٣٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة في كمبوند ريجنتس بارك

    Eastmark logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٧٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    مودرن ستوديو 78 متر استلام فوري لوكيشن مميز

    MD Signature logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع