عقارات للبيع في حى الاندلس

809 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل تشطيب بكمبوند ريجنسي بارك

    Gold Routes logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م بالأندلس العائلي موقع مميز استلام فوري

    El Hefny Group logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 118 متر بسعر مميز في سكن مصر الاندلس الت

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٢٣٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في التجمع الخامس في الاندلس عائلي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اي فيلا روف في ماونتن فيو اكزيكتف موقع مميز

    Fortune Real Estate logo image

    ماونتن فيو اكزاكتف, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣١٤ متر مربع

    ٤٧٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • الاندلس

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 50
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,حى الاندلس

    3 غرفة

  • 16

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحدسقه جاهزه للسكن بكمبوند ريجنتس بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٩١٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي علوي + للبيع الترا سوبر لوكس | الأندلس

    LevelA logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الترا سوبر لوكس استلام فوري - الأندلس

    LevelA logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٢٣٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الاندلس 2 التجمع الخامس - 190 متر

    LevelA logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة للسكن تشطيب كامل في ريجنتس بارك

    Redefine logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٦ متر مربع

    ٧٧٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • أبتيرن - الأندلس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 35
    المطور العقاري
    Upturn Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,حى الاندلس
  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في الاندلس 1 التجمع الخامس

    LevelA logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في الاندلس 2 التجمع الخامس بموقع مميز

    LevelA logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في الاندلس 1 التجمع الخامس - تشطيب كامل

    LevelA logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٢٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٨١٨٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 2.8 مليون شقة للبيع فيو جاردن - فالينسيا فالي

    LevelA logo image

    فالنسيا فالي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٣٩٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة على البحيرة للبيع في ريجنتس بارك

    Redefine logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٣ متر مربع

    ٩٨٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • فالنسيا فالي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٢٥٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    N.C.B Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,حى الاندلس,فالنسيا فالي

    1 - 3 غرفة

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر للبيع في موقع مميز في ريجنتس بارك

    Redefine logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠١ متر مربع

    ٧٣٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بإطلالة مفتوحة وسعر مميز

    Gaby's Homes logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين من سيتي ايدج بسعر اللونش الافتتاحي

    Falcon for Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ١٠٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 150م استلام فوري بالأندلس العائلي

    شركة البحيري جروب logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في لايت سيتي الترا مودرن استلام فوري

    S signature logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالاندلس استلام فوري باقل سعر 3غرف امامي متكرر

    El Hefny Group logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قة 130م للبيع في دار مصر الأندلس - سوبر لوكس

    D COMUNITA RE logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقه استلام فورى تطل على المساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٤٩٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالمطبخ والاجهزه لقطه في ريجينس بارك

    Spade consultancy logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 28

    بناية كاملة

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبنى كامل للبيع في الأندلس 1 القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬٦٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع