شقق للبيع في النرجس 6

17 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    رووف للبيع فى النرجس فيلات نصف تشطيب بسعر ممتاز

    Chances Real Estate logo image

    شارع عقبة بن نافع, النرجس 6, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية جدًا في النرجس 6 فيلات – التجمع الخامس

    Smart Location Group logo image

    شارع دكتور علي مشرفة, النرجس 6, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع بالقرب من شارع التسعين

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع عمر مكرم, النرجس 6, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٣٩٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في النرجس 6 – التجمع الخامس

    clear scope logo image

    النرجس 6, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في أرقى مناطق النرجس 6 التجمع

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٣٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتين للبيع بفيلات النرجس6 دوركامل 360م التجمع

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

6

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في النرجس فيلات فيو وايد جاردن

    Next Level Properties logo image

    النرجس 6, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في النرجس 6 فيلات فيو مفتوح وإطلالة مميز

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في النرجس6بسعر لقطة وإطلالة مميز

    clear scope logo image

    النرجس 6, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    205م شقة للبيع بالنرجس فيلات متشطبة تشطيب سوبر لوك

    Find Real Estate logo image

3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع بالتكييفات في النرجس 6 بالتجمع ال5

    Al Maz Real Estate logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اقل سعر شقة في النرجس فيلات بالتجمع الخامس

    KMG Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف مع تراس 82م في النرجس فيلات التجمع

    Good Deals logo image

    النرجس 6, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٤١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع في النرجس فيلات

    Al Fanar Development and project management logo image

3

    2

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٠٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في النرجس فيلات – استلام فوري – التجمع

    Al Fanar Development and project management logo image

3

    2

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٩٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ألترا سوبر لوكس للبيع – النرجس 6 | دور كامل

    Better Estate Investment logo image

    النرجس 6, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    – البيع شامل المطبخ والتكييفات

    Better Estate Investment logo image

    النرجس 6, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه روف سوبر لوكس للبيع في النرجس 6

    Better Estate Investment logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع