شقق للبيع في النرجس الجديدة, صفحة 4

139 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع في النرجس الجديدة دور ثالث

    The Map Investments logo image

    اي انجل سيتي مول, النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص تشطيب للبيع ف النرجس الجديدة في التجمع ال5

    Al Maz Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في النرجس دقيقتين من محور جمال عبد الناص

    Envigo Real Estate logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في النرجس الجديدة 147

    Impact Investments logo image

3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٥٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    رووف للبيع بالقرب من أرابيلا بلازا ٢٧٠ م

    El-Nemr LTD logo image

3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في النرجس الجديدة - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٦٬٢٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بميني كمبوند في النرجس الجديدة واجهه166م

    The Key Real Estate logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٧٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سوبر لوكس في النرجس الجديدة

    متصدر

    El-Nemr LTD logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٤٥٩٬٥٠٠ جنيه

    شقة بحديقة ومدخل خاص بالنرجس الجديدة

    The Map Investments logo image

3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٣٦٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 207 م بإطلالة على حديقة في نرجس الجديدة – فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٢٦٬٥٧٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٧٨٬٠٠٠ جنيه

    النرجس الجديدة/40%مقدم /استلام فورى/(3/4 تشطيب)

    Gold Real Estate logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٤٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 161م نصف تشطيب فى النرجس الجديدة

    Envigo Real Estate logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٢٩٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 157م بجاردن فى كمبوند النرجس الجديدة

    Envigo Real Estate logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٨٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل لوكيشن فى النرجس 163م حرفِAمن المطورمباشر قسط

    بيتي للمقاولات logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٢٨٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م بجاردن فى النرجس القاهرة الجديدة

    Envigo Real Estate logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٨٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م نصف تشطيب فى النرجس القاهرة الجديدة

    Envigo Real Estate logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 1 حمام للبيع في النرجس الجديدة - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٤٬٣٥٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 129 م بجاردن في النرجس الجديدة

    sherwoods property logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٣٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في النرجس الجديدة - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر متر و اقوي لوكيشن شقتك في النرجس الجديدة

    Al-Bahrawy Developments logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في قلب النرجس الجديدة بالتجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣١٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

    1

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول نمرة من جمال عبدالناصر وبالقرب من 90 الجنوبى

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٦ متر مربع

    ٣١٬٠١٨ جنيه/متر مربع

    1

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقرب من جملة ماركت دقائق للتسعين الجنوبي

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ممتازة لامتلاك شقة مميزة في النرجس الجديدة

    Feeds logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

    1

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقرب من محور جمال عبد الناصر و محمد نجيب

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٢٣٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي بجاردن في النرجس الجديدة - بالتجمع

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – التجمع الخامس – النرجس الجديدة

    Al Fanar Development and project management logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في النرجس الجديدة-منطقة أ- التجمع

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٠٬٦٧٤ جنيه/متر مربع