شقق للبيع بالتقسيط في النرجس الجديدة, القاهرة الجديدة

28 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري ناصية بانوراما استلام فوري تقسيط ع سنتين

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة روعة استلام فوري ناصية بانوراما تقسيط ع سنتين

    متصدر

    -رواسي للاستثمار العقاري- logo image

    اي انجل سيتي مول, النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحري 165م ف النرجس الجديدة تقسيط ع 42شهر

    متصدر

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في النرجس الجديدة أرضي بجاردن بسعر مميز جدا

    Smart Location Group logo image

3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٩٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166م متشطبة استلام فوري بالنرجس الجديدة متكرر

    El Hefny Group logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٣٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للاستثمار والسكن في أميز موقع بالتجمع الخامس

    Smart Location Group logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع نص تشطب ارضى 150م بجارن النرجس الجديدة

    Envigo Real Estate logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170م نص تشطيب النرجس الجديدة

    Envigo Real Estate logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع–النرجس الجديدة–التجمع الخامس|استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري خطوات من فاطمة الشربتلي

    Envigo Real Estate logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٥٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام 3شهور في اميز لوكيشن ف النرجس الجديده

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٩٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع النرجس الجديدة استلام فوري بالتقسيط

    El Hefny Group logo image

3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٠٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م استلام فوري تاني نمره من جمال عبد الناصر

    متصدر

    El-Nemr LTD logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فورى فى النرجس الجديده

    إبداع logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٩٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في النرجس الجديدة استلام 3 شهور

    The Map Investments logo image

3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٠٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 185م في فيلا بالنرجس الجديدة تقسيط

    The Map Investments logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٩٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع النرجس الجديده فى التجمع استلام فورى

    إبداع logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٠٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في النرجس دقيقتين من محور جمال عبد الناص

    Envigo Real Estate logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 1 حمام للبيع في النرجس الجديدة - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٤٬٣٥٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 129 م بجاردن في النرجس الجديدة

    sherwoods property logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٣٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ممتازة لامتلاك شقة مميزة في النرجس الجديدة

    Feeds logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في النرجس الجديدة بأقل سعر في المنطقة

    Al Fanar Development and project management logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع النرجس الجديدة التجمع الخامس

    El Hady Real Estate Investment logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن 160م تشطيب كامل في النرجس الجديدة

    Good Deals logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٥٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166 متر للبيع استلام فوري – النرجس الجديدة

    Al Fanar Development and project management logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٩٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض قوي بالنرجس الجديدة – شقة واسعة وفيو بانوراما

    Al Fanar Development and project management logo image

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

2