شقق للبيع في المستثمرين الجنوبية, صفحة 31

1,187 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بأقل سعر في جاليريا مون فالي

    Spade consultancy logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف حي عربية جنب كونكورد بلازا التسعين

    M.S.K Real Estate logo image

    عربية, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فى فيليج جيت بالم هيلز التجمع الخامس

    Trends Real Estate Egypt logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشقة 157م استلام فورى فيو مميز بجاردن 57م

    Property Hills Star logo image

3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٧٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة جنب الجامعة الامريكية

    Selection Code logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بافضل سعر شقه 3 غرف استلام فورى في جاليريا

    S signature logo image

3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٦٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٣٤٨٬١٣٨ جنيه

    للبيع شقه ارضي133م بجاردن بمقدم واقساط استلام فورى

    S signature logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٢٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٣٤٨٬١٣٨ جنيه

    بمقدم وتكملة اقساط شقه ارضي بجاردن استلام فورى

    S signature logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٢٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة/للبيع/جاليريا مون فالي/متشطب/تكيفات/مطبخ

    Home Destination logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٦١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة/للبيع/جاليريا مون فالي/متشطبة

    Home Destination logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة مفروشة ١٦٥م + جاردن ١٢٠م | للبيع في ٩٠ افينيو

    Circle Realestate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة/للبيع/جاليريا مون فالي/متشطبة

    Home Destination logo image

3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٧٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة وجاهزة للاستلام Village Gate

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٣٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المستثمرين الجنوبية بالتجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع الجزيرة, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة في جاليريا مون فالي – تشطيب كامل

3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٧٥٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس في جاليريا مون فالي فيو رائع

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٤٨٬١٣٨ جنيه

    بسعر مميز شقه ارضي بحديقه استلام فوري ف جاليريا

    S signature logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٢٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استديو بالم هيلز ذا فيلدج التجمع

    Homy Real Estate logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استديو بالتجمع بالم هيلز بالفرش

    Homy Real Estate logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع بالفرش بالم هيلز ذا فيلدج التجمع

    Homy Real Estate logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استديو بالم هيلز فيلدج بالفرش

    Homy Real Estate logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | حي المصراوية – التجمع

    Flag square Real Estate logo image

    المصراوية, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | كمبوند المصراوية - متشطبة بالكامل

    Flag square Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 165 متر متشطبة بالكامل - استلام فوري

    views investment logo image

2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٧٧٦٬٢٦٩ جنيه

    شقة في 90 افينيو بمقدم و اقساط و اقل سعر في السوق

    Boundless For Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ١٠٣٬٦١٧ جنيه/متر مربع