شقق للبيع في غرب الجولف

73 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف للبيع في التجمع الثالث غرب الجولف

    متصدر

    شركة البحيري جروب logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٤٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع -غرب الجولف فيو مفتوح وموقع مميز

    clear scope logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة بسعر و فيو مميز ٣ غرف بكمبوند ستون ريزيدنس

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في غرب الجولف 290م استلام فوري- فيو جاردن

    Pro House logo image

4

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس غرب الجولف

    متصدر

    شركة البحيري جروب logo image

4

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس كمبوند غرب الجولف

    متصدر

    شركة البحيري جروب logo image

4

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بدروم بحمام سباحة وحديقة خاصة – للبيع

    Property Network logo image

3

    2

    ٣٢٦ متر مربع

    ٢٤٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بالفرش بغرب الجولف

    Wonder Homes For Real Estate logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمباوند غرب الجولف التجمع الخامس

    EG.Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور ارضي للبيع بغرب الجولف نصف تشطيب

    متصدر

    Wonder Homes For Real Estate logo image

3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ويست جولف القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مع جاردن باقل مقدم + قسط 12 سنه Prime Spot

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٢٤٩ متر مربع

    ٤٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ويست جولف التجمع الخامس القاهرة الجديدة

    Masar Real Estate logo image

3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع غرب الجولف موقع مميز نص تشطيب

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٤٦٬٠٠٠ جنيه

    لاول مره في غرب الجولف لوفت بخصم 40% اطلاله وهميه!

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ٤٢٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ويست جولف – القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطة ارضي بحديقة خاص بكمبوند غرب الجولف

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع رئيسى فى ويسترن -استلام فورى

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٣٨٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف + ليفينج في كمبوند غرب الجولف

    Masar Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع غرب الجولف موقع مميز نص تشطيب

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل جاهزة للسكن - غرب الجولف

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٧٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جدا للبيع – أول سكن – بكمبوند غرب الجولف

    Monte Mar logo image

3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شقة بدروم – غرب الجولف اكستنشن، القاهرة

    Property Network logo image

3

    2

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٨٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – التجمع الخامس (أول امتداد غرب الجولف)

    sms for RealEstate logo image

3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في غرب الجولف مربع السفارات 270م

    The Key Real Estate logo image

3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع