شقق للبيع في التجمع السادس, صفحة 8

535 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3نوم للبيع بأقل سعر وبخصم35%في JIWAR التجمع

    Roots Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٤١٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف متشطبة بجوار زيد ايست بالتجمع بقسط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    نيست كايرو, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٧٠٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف للبيع بمقدم 300الف واقساط 10سنوات - فاليس

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الباتيو فيدا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م للبيع بقسط ع 10 سنين التجمع السادس -فاليز

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الباتيو فيدا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه 75م بأقل سعر في الماركت بالتجمع السادس+قسط 10س

    Roots Real Estate logo image

    نجم, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٧٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٦٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 39م لمحبي الاستثمار بالتجمع+تقسيط 12سنة

    Roots Real Estate logo image

    هوم ريزيدنس, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٩٤٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% فقط امتلك شقة بفيو مفتوح للبيع - فاليس

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الباتيو فيدا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه باقساط ع 10 سنين و مقدم 5000الف - التجمع

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الباتيو فيدا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٨٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٤٦٬٦٠٠ جنيه

    شقة في التجمع السادس , 0% مقدم , تقسيط علي 7 سنوات

    Smart Move logo image

    التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٣٨٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٨١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باتيو ريفا اطلالة مميزه مساحات خضرا

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٧٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة في باتيو فيدا (LAVISTA) 3غرف موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

    الباتيو فيدا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٧٧٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر غرفتين | فيو لاند سكيب | تقسيط 10 سنين

    Apart Real estate logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده من حسن علام تقسيط10سنين فى بارك سنترل

    Egypt Best Properties logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٧٥٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه في هايد بارك | أفضل سعر فى التجمع

    Egypt Best Properties logo image

2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 112م بفيو على ال central park فى الباتيو ريفا

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 600 الف + اقساط 10 سنين بالتجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو فيدا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه2نوم متشطبه بأقل سعر بالتجمع وبقسط10سنين

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٤٠٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬١٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري بأقل مقدم إطلالة علي المسطحات المائية

    why solutions logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٨٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند هايد بارك، القاهرة الجديدة

    RE/MAX Al Mohager logo image

1

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٨٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 570 الف+ قسط 15 سنه بالتجمع السادس

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو فيدا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأحدث مشاريع التجمع السادس بأقل سعر+قسط 14 سنه

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    جراند لين،, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٦٬٦١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٢٧٬٥٠٠ جنيه

    تم تخفيض السعر للبيع السريع

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    نوشن القاهرة الجديدة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٩٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه بجاردن للبيع بأقل سعر في لافيستا التجمع

    Houseology logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في لافيستا التجمع شقه بجاردن برايم لوكيشن

    Houseology logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في لافيستا التجمع شقه بجاردن برايم لوكيشن

    Houseology logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع