شقق للبيع في ماونتن فيو اى سيتي, صفحة 70

1,786 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه - 3 غرف - جاهزه للاستلام - ماونتن فيو التجمع

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة بجاردن ريسيل استلام فوري - ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن استلام فوري لقطه قسط علي اطول فترة سداد

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع برايم لوكيشن للبيع ريسيل تشطيب سوبر لوكس

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه استلام فوري بحري | قسط علي اطول فترة سداد

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه استلام فوري بحري | قسط علي اطول فترة سداد

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري - 3 غرف - ماونتن فيو التجمع

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مكيفة للبيع في كمبوند ماونتن فيو اي سيتي

    Al Maz Real Estate logo image

2

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٦٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه استلام فوري بحري | قسط علي اطول فترة سداد

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن ألترا سوبر لوكس للبيع بأقل سعر- اي سيتي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبه بالتكيفات - برايم لوكيشن

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن لقطه استلام فوري قسط علي اطول فترة سداد

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة بالمطبخ استلام فوري - ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالحديقة خاصة استلام فوري بأقل مقدم

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة أرضي بحديقة في ماونتن فيو استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م للبيع و أستلام فوري في ماونتن فيو أقل سعر

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه - استلام فوري - ريسيل - في التجمع

    Coldwell Banker Wealth logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف - استلام فوري - ريسيل - ماونتن فيو اي سيتي

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه استلام فوري بحري | قسط علي اطول فترة سداد

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن لقطه استلام فوري قسط علي اطول فترة سداد

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع ريسيل باقساط تشطيب لوكس / ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن ريسيل متشطبة بالتكييفات استلام فوري

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه استلام فوري بحري | قسط علي اطول فترة سداد

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف ارضي بجاردن استلام فوري في ماونتن فيو

    Merak Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في السوق شقة ٣ غرف نوم للبيع بموقع مميز

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع